Atbildes

  1.  0 0

  kapecic (35) 5 (3314)1413 13 g  

  Atbilde vīriešiem - un kā būtu, ja to vnk pajautātu? Ja man to pajautā, es arī pasaku. Nav ko zīlēt kafijas biezumos, ko tad viņa vēlas

  1.  0 0

  soulsister (30) 2 (380)15 13 g  

  sadraudzēties ar viņām ;]

  1.  0 0

  alondra 1 (104) 13 g  

  tikai un vienīgi uzprasot pašai sievietei

  1.  0 0

  Lailux 6 (6267)21052 13 g  

  galvenais kas jaadara , IR JAARUNAA AR MUMS UN JAAJAUTAA! Un tad nebuus nesaprashanaas.Tas pats attiecas uz sievieteem, ja nerunaas un neteiks ko veelas ar laiku attieciibas saaks bojaaties, jo paliks daudz kas neizrunaats.

  1.  0 0

  Krrix (31) 2 (284)4 13 g  

  Taa sieviete ir diezgan labi jaapaziist, bet ja nepaziist - tad tik jautaa-gan atbildi sanjemsi!! :)

  1.  0 0

  murmurite (54) 1 (148)1 13 g  

  ieskaties acīs. un pavēro mūsu reakciju uz dažādām lietām,notikumiem.

Līdzīgie jautājumi

 • vai jums bieži gadās tā ka vēlaties ko pajautāt ircā, bet kad atnākat mājās tad ieejat ircā un saprotat ka esat aizmirsuši ko gribējāt jautāt?
  Es parasti līdz vakara beigām atceros, bet nu jā tā gadās bieži.. :P Bet vai tev gadās tā, ka tu jau uzraksti jautājumu un saproti ka viņš ir galīgi garām? Man vairāk tā gadās uzrakstu jautājumu pirms spiest "jautāt" tad saprotu ka galīgs sviests!
  Jā,jā irc's trenē atmiņu!
 • Kā pareizi darba intervijā atbildēt uz jautājuma: "Kādu algu vēlaties"?
  Mums pierasts smilkstēt, smaidīt un nodurtu skatienu bubināt kaut ko par ņu drusk virs minimālā būt lab, es jau tik grib vergot ka traks... lūdzu, ņemiet mani...  
  Redzi, darba devēji vai to nozīmētas personas nav viena modeļa roboti, te bišk pašam jāzondē tas deguns, kas Tevi intervē un kas tas par uzņēmumu, kur grābi informāciju, ka šiem vajag darbinieku, vai tur bija norādīts atalgojuma apmērs, ja bija, tad atbilde ir -jā, mani apmierina jūsu norādītais atalgojuma apmērs, tāpēc te sēžu tagad, jopcik, vai cieni sevi, vai esi labs speciālists attiecīgā jomā, cik pieprasītas ir Tavas prasmes, specialitāte, kāda ir Tava sadzīves situācija un šito visu izvērtējot tad arī izdari secinājumu, vai vari tirgoties. Es nesauktu pārāk zemu, jo tad intervētājam uzreiz būs iespaids, ka neesi pārliecināts par savām spējām. Sevi un savu darbu vajag cienīt.
 • Jautājums sievietēm.
  Kad ar mani runā vajag uzsmaidīt (dabiski,mīļī-man tas ĻOTI patīk) un es to noteikti novērtēšu!!!! ;)~
 • Jautājums sievietēm
  tas atkarīgs kurai ķermeņa daļai.
  wairāk jau skūshanai,depilāciju uzskatu par galīgāko lažu un waksācija shķiet pārāk sāpīga.
  gribu fotoepilāciju pamēģināt, tik tas arī normāli maksā.. :)
 • Jautājums sievietēm..
  ooo, ziedi man ir ljoti svariigi, ja zeens tos velas man sniegt, tas ju kaut ko noziimee ;) a tadi nunes dzeki kas nekad nedavina ziedus nekam neder, sorry, bet tas mans viedoklis :)
 • Jautājums sievietēm!
  Ja es justu, ka viņš ir morāli nobriedis un man būtu pret viņu jūtas, tad jā, bet ja viņam būtu vēl jaunības dullums galvā, tad nē.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system