Labākā atbilde
-
0 0
xtiina (41) 4 (2455)620 19 g
manuprāt galvenais nav jau pats teksts, bet kā tu to pasniedz... un svarīgākais ir būt pašam, NEMELOT, NEIZLIKTIES kāds neesi, jo tādas attiecības var beigties vēl pat nesākušās... tāds ir mans viedoklis! :)

Atbildes
-
1 0
JessieP 1 (134)1 19 g
labbaaak vienkarsi vilinosi uzsmaidi, peec taa, kaa vina reagees, redzesi, vai ir jega vispar runat (uz mani tas iedarbojas graujosi, protams, ja coms smuks) :D

-
0 0
Pelliite 3 (659)1916 19 g
Chau!!!!!!
es velos iepaziities ar Tevi vnk nesamaaksloti un ja man pusis patiik vai nepatiik nav starpiibas kaut kas man jaatbild tapat:)))))un ja bus jutu abpuseeja kimijaa viss stokos
-
0 0
Skydlakam 6 (10927)3858 19 g
Teksts,sveika ka klajas?Sodien jauka dienina vai ne?Uz kurieni brauc,ja nav noslepums?

-
0 0
apelsins 3 (615)12 19 g
Sveika! :) Ka iet? Un tads viltigs smaidins! :)p Nju un talak saruna jau aizies! :)

-
0 0
Eiforija 4 (1956)418 19 g
Zini, tew ir ljoti smukas kurpes....vaij izsaki kadu komplimentu par kaut ko citu, kas vinjas izskataa ir licies interesants...vinja tewi noteikti ieveeros...;))) gan jau arii winja kaut ko pateiks...

-
0 0
seerskaabe 6 (17700)4416 19 g
Katru meiteni apburs tieshums un godiiigums, pienaac un pasaki,ka Tevi apbuuura vinjas smaids,staaaja,nu atkariibaa no situaaacijas,un pasaki,ka veeeleetos iepaziiities,neaizmirsti atvainoties par to,ka trauceee un taaa negaidiiiti vinjai ko taaaadu saki...re, tur pat nopietnaaas, aukstaaas un kautriiigaaas "izkusiiis" :)

-

-

-
