Labākā atbilde

    1.  0 0

    wvicha 6 (8740)239 17 g  

    Drīzāk nē, ja man kautko centīsies uzspiest vai aizliegt, tad tas vnk ātri vien beigsies. :) Tākā es necenšos otrā neko mainīt, aizliegt vai uzspiest, tad arī attiecīgi nevēlos lai kāds kaut ko uzspiež man.

Atbildes

    1.  1 0

    DiiDii 7 (31461)31860 17 g  

    Nē, man tieši otrādi - esmu pārāk prasīga!

    1.  0 0

    Gusiz 6 (7513)228 17 g  

    ņau otrās pusītes! :)) Tāpēc.. esmu sev tik labs, cik gribu! :D

    1.  0 0

    miiceniite (36) 6 (6011)2521 17 g  

    tas atkariigs kaada taa otraa pusiite ira

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 17 g  

    Gudrākais vienmēr piekāpjas, nereti katrs mēs piekāpjamies  

    1.  0 0

    Aljaziras 6 (17011)4856 17 g  

    Nē man nav tā - man ir citādāk :D

    1.  0 0

    x000x01 6 (11876)2528 17 g  

    Man liekas, ka esmu tieši tāds, kādam vajadzētu būt.

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    paslaik mana otra pusite ir darbs.. un tam es nepiekapjos.. un milu tad kad man no ta ir labums... tb fizisks noslogojums[nevajag svaru zali]
    un ienistu  taj pat laika jo ir pilnigs haos

    senak piekapos.. un ta ari tas viss aizgaja atri prom.. atri apnika.. ''iznjemot 1nas''
    tapec saja bridi labak vairak padomaju pirms saku jaunas muljkigas attiecibas kas nolemtas

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Aha, un tik daudz kur piekāpjos, ka ar laiku jau sāk kāpt uz galvas

    1.  0 0

    Not_An_Angel 6 (7229)2620 17 g  

    Nu ir tā dažreiz nu vismaz tā liekās, bet nekas, laikam ļoti stipri pieķērusies esmu tāpē ir labi kā ir! :)

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    gribam,kā labāk;
    sanāk,kā vienmēr

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system