Labākā atbilde

    1.  5 0

    KEPKE (41) 7 (39830)427249 18 g  

    Un tu vēl sevi sauc par pilsoni? Tev pat nav mazākās jēgas par ko tu parakstījies!
    Tu parakstījies par to lai pieņemtu likumu, ar kura palīdzību varētu veidot referendumu un gāzt valdību, nevis par to lai gāztu esošo
    Doh!

    p.s. Neparakstījos..
    p.s.2 Nu jā, tas izskaidro kāpēc arī tu neparakstījies

Atbildes

    1.  0 0

    norinja 6 (7167)1311 18 g  

    neeee  

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439313 18 g  

    man sencīši parakstijās -man nav gadiņu!

    1.  0 0

    Zebieksteee 5 (2520)414 18 g  

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 18 g  

    jā paraklstijos!!!!!

    1.  0 0

    evinsh (43) 6 (14657)3656 18 g  

    1.  0 0

    iive2 6 (16299)224 18 g  

    neparakstiijos jo veelaizvien muusu pagastaa neredzeeju shaadu iespeeju

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    jā :)
    mani iemotivēja pāris cilvēciņi

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system