Labākā atbilde

    1.  1 0

    nahNiku (38) 6 (9179)2517 18 g  

    manā galā tā saulīte arī šad tad paraud...žēl jau sāk man viņas palikt

Atbildes

    1.  1 0

    Sincha813 7 (22241)3512 18 g  

    Vienīgais apgaismojums, kas kaut cik līdzinās saules gaismai ir no lampas, kas Man virs galvas
    Aiz loga izskatās diezgan drūms un nepievilcīgs laiks...
    kad braucu uz darbu vēl bija slapjšs sniegs....

    1.  0 0

    cuvE 3 (616)23 18 g  

    Oi, ne visai, jo vējš visu izbojā ... =/

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439313 18 g  

    man tas slapdraņķis ir apnicis!!:(

    1.  0 0

    multiubags 6 (8352)2317 18 g  

    galīgi garām!!!!

    1.  0 0

    sulnce 6 (8350)1311 18 g  

    saulīte forša,bet vējš auksts...))

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system