Labākā atbilde

  1.  0 0

  Rigas puika (27) 6 (13485)51034 5 g  

  Sāksim ar to - vai neesi Dies'nedod ar krīta emulsiju tos griestus sapūtusi - ta tur ar VincentsPolyline vajadzēs gruntēt  (kādu? To prasi veičos, tur pateiks, bet ir, ir tāds), ja esi jau ar balto ūdens emulsiju un tādu, kurai pavelkot ar pirkstu arī baltums paliek - arī nekas labs atkal gruntēt vajadzēs.
  Cik lielas ir plaisas - ka pirkstu var iebāzt , vai kā zirnekļtīkla tipa - mazas? Tu saki balsinātiem - bet ceru tev tur tās plaisas ir pa fragmentiem - nekas traks, tomēr drošības labad nogruntē gan , kur tās plaisas un tad tik špaktelē - tā špaktele pati neplaisās uz gruntējuma - no pieredzes zinu, tad nogruntē vēlreiz, izturībai, un ar balto (kaut vai to ūdens emulsiju, jau minēto) ar nomālē. Sarežģīti? Bet labāk rūpīgi, nevis ķap-ļap, un, lai plaisas atkal neizlīstu.Un vēl-saimn. preču veikalos tev to grunti, špakteli ieteiks, par to neuztraucies.
  Ja nu galīgs čavinieks ar griestiem gadās tad (kā darīju pats) - Rotban (pelēka cementam līdzīga masa, bet NAV cements), un tad ar balto špakteli Vetonit, grunti un krāsu , bet tas, ja GALĪGI jau uz galvas krīt un plaisā, tev tā nevajadzēs, tik tā, katram gadījumam, ja kas.

Atbildes

  1.  3 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 5 g  

  Man par šitām lietām sapratnes maz, bet ja būtu tāda situācija, nostaigātu pa plaisām/špaktelējamām vietām ar šauro metāla birsti  (apm. 1cm platums) un/vai ar siltu ūdeni atšķaidītu kaut kādu praimu/grunteni (ja ir jāšķaida) - esmu par tādiem dzirdējis, izmantojis priekš tapešu līmēšanas uz krītainas virsmas- effekts zvērīgs, protams, tagad ir kolosālākie materiāli, ķīmijas, par kādiem 20 gadus atpakaļ i sapņot nevarēja.
  Špakteļi.. to jau arī milzonīgs lērums, visvisādi. Mūsu pusē biežāk redzu večus ar "Knauf" firmas spainīšiem vazājoties. Dažas reizes arī esmu pielietojis (kaut kāds universālais laikam) -  . Tā, runājot par špakteļiem, pasit Googlē, bet šķiet, viens no kritērjiem ir plaisas platums, kārtas biezums. Tā kā bez kreņķiem, dodies uz būvmateriālu veikalu, izķer vietējo speciālistu/konsultantu un tas Tev visu sīki apskaidros. Cerams. Ir gadījies uzrauties uz kapitāliem dorņiem.
  Mums te ir cilvēki, kas ļoti labi orientējas celtniecības noslēpumos un viltībās, bet neredzu šamējos onlainā - pacieties bik, gan jau parādīsies.

  1.  1 0

  Toharietis 3 (727)17 5 g  

  Gruntešama vajadziga... Pēc tam špaktelēt. Es tā dariju.

  1.  1 0

  the_crow (32) 6 (9058)3515 5 g  

  ir speciaala masa plaisam noperkama, loti lipiiga, ko iespiez ar pistoli un peec tam ar spakteliiti noliidzina....pirms tam noslaukot no putekliem un samitrinot....simt gadi neizkritis

  1.  1 0

  willx (53) 6 (17416)3713 5 g  

  uz krīta nekas neturās izņemot pašu krītu ne vairāk par trīm kārtām.
  silti iesaku nepaslinkot:
  1. nokasi
  2. nomazgā
  3. nogruntē(tiefgrund, vēlams Knauf)
  4. nošpaktelē
  5. noslīpē
  6. nogruntē(tiefgrund, vēlams Knau)
  7. krāso 2X ar  http://www.watt.lv/index.php?part=5&part2=23&part3=49&part4=129&lng=lv patēriņš 1L - 6 m2 vienā kārtā.
  p.s. pašlaik  K rautā atlaides  innetak10L - 25Ls
  pārāk gari sanāca, bet tas ir to vērts ja domā ilgāku laika posmu dzīvot šajā dzīvoklī. veiksmi darbā

  1.  0 0

  predator1989 7 (23246)4729 5 g  

    tas jau tev klausies ir krīts pie griestiem tas saucamais balsinājums.
  to saslapini,nokasi,tad nogruntē, nošpaktelē,nogruntē un varbūt ja nedabūn atpakaļ krītu ar ko nomaukt baltu,paņam ar ūdens emulsiju un nokrāso un būs tas pats efekts.

  1.  0 0

  Sarma 6 (7912)226 5 g  

  Viss  jāsāk no nulles punkta,-kā jau te visi atbildējuši,-nomazgā tīru, un ej uz bodi ar savu vajadzību. Tagad tik plaša izvēle.

Līdzīgie jautājumi

 • Vai plaisas zobu emaljā pazūd ar laiku?
  raimis jautajumus sajaucis :D
  em pashas ganjau nepazudis, vaig nopulet zobus notirit zobakmeni un tirit zobus ar em kadu tas bija zobupastu kad visu to izdariju man teica es aizmirsu :))))
 • vai jums pa dzīvi ir bijuši kaulu lūzumi plaisas?
  pirms n-tajiem gadiem, ziemā, nokrītot salauzu roku, kauls diezgan smuki saluuza, sašķēlās,ilgi dzija, i tgd vēl liekas, ka nav sadzijis,jo brīžiem ir baigās sāpes pie fiziskiem piepūliņiem. Kaut vai tā pati bumbiņas mešana. Tā dara baigās sāpes. Secināju, ka arī slaucīt neko nevaru, jo jūtu, kā kauli kustās un sāp. Nezinu, varbūt man šķībi/neparaizi saauga, jeb nesaauga vispār   ...bēt...sāp vēl šobaltdien. :) a bet toties dabūju normālu summiņu no apdrošināšanas ^^
 • kad tu sēdi uz otrā stāvas grīdas vai tas nozīmē, ka vienlaicīgi sēdi uz pirmā stāva griestiem?
  Tad tu sēdi pirmā stāva griestu otrajā pusē..  
 • Lampas (pie griestiem) vadu skaitam būtu nozīmes?
  Padomju laikos būvēta? Manā istabā nāk trīs vadi , jo divslēdžu sekcija - t.i. - pa 2 vadiem no katra slēdža atsevišķi fāze, kā rezultātā Tu varētu variēt ar ieslēgto spuldzīšu skaitu  - 2/3/5 vai 1/4/5, taču Tevis iegādātai lustrai pēc Tevis sniegtā apraksta slēdzas visas 5 un nekādīgi savādāk. Vēl precizējot - ne cik vadi, bet cik DZĪSLAS???? Cik sapratu, iet runa par dzīslām vai viendzīslu vadiem.
  Īsāk sakot, te būtu saprātīgi ar "fāzes" indikatoru noteikt, kura no 3 dzīslām ir "nulle" un kuri 2 gb  -"fāzes". Vienojam vienu lustras viendzīslu vadu pie ņulles", otru pie vienas no "fāzēm". Ja celtnieki, elektriķi nav nomuģījuši, tad sienā Tev jābūt 2sekciju slēdzim - izmantosi vienu no tām.
  p.s. aizmirsu piebilst - pēc predator1989 ieteikuma noteikti izolēt galu 3. -liekai dzīslai, bet noteikti izslēgtā stāvoklī.
  Otrs variants,. kas maz ticamāks...varbūt jaunajiem projektiem vai kāda specifika, kas paredz zemējumu (piemēram, kaut kādām lieljaudas gāzizlādes lampām ar augstsprieguma startēšanu..  .

 • Es zārkā gulēdams, spļauj griestos svilpodams (pēc Cepļa) – Vai zārka zelta kājiņām un griestiem būtiska nozīme?
  Nav. Nav arī nozīmes, vai špļaudies no zārka vai tv iepakojuma vai kabrioleta utt..
  Ir nozīme griestu augstumam h (no mutes), "lādiņa" masai m, sākuma ātrumam V, augstumam virs jūras līmeņa-gaisa spiedienam/blīvumam, temperatūrai
  P = P(jūras līm.)-Mgh/RT (tātad, pretestībai), koordinātām - krišanas paātrinājumam (konstante g), spļāviena leņķim, viskozitātei. Tie būtu galvenie.
 • Ko Jūs domājat par Masaļska piekaušanu...?
  viens saka to, otrs - pavisam ko citu, versiju ir daudz, tāka taisnību neviens nepatiks, kas un kā
 • Vai jums ir masa.? Kā ir ar vinju sadzivot.?
  Viena māsa! kad kādreiz dzīvojām kopā bijām neciešamas...plēsāmies dienu no dienas...vienmēr kko čiepām viena otrai un kāvāmies =D! bija jautri =]! nu jau vairākus gadus dzīvojam katra savā ligzdiņa un to kaušanos un čiepšanu vairs nav! kad satiekamies tagad viss ir labi! aprunājamies, samīļojam . . . viss kā nākas! =]
  P.S.reizēm gan pietrūkst to jandāliņu ko sarīkojām kopā =D
 • Bieži gadās kādu apģērba gabalu uzvikt otrādi?
  No rītiem, kad taisos steigā, ir gadījies uzvilkt kreklu vai džemperi otrādi, bet par laimi 99% gadījumā pats to uzreiz pamanu, pārējos 1% gadījumos darba kolēģes! :D
 • Kuru gabalu tu ieteiktu?
  kjermenim ir jaadod to ko vinjsh prasa. un katrs gadiijums ir individuaals. piemeeram man dazhreiz prasaas ko depresiivu, bet dazhreiz ko kachaajoshu, tad nu izveelos attieciigajaa briidii to ko kjermenis pieprasa. un varu galvot taveejais prasiis ko pavisam citu nevis to pashu ko maneejais. taakaa neko ieteikt nevaru.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system