Labākā atbilde

    1.  0 0

    iDcore 6 (5932)3329 13 g  

    Viss ir atkarīgs no tā, vai man ir uz darbu.. Ja nav uz darbu, tad varu arī piecelties un pusi dienas kails pa dzīvokli nostaigāt.. Tāpēc, pa lielam, pašlaik nepastāv nekādas konkrētas secības..  

Atbildes

    1.  1 0

    likky666 7 (27714)31026 13 g  

    Atkarībā no tā, kas vispirms sāk salt.

    1.  1 0

    grauzdins 6 (5551)21150 13 g  

    Pēc dušas: veļu,krūšturi, maiciņu, bikses.
    Kad pārgērbjos: bikses, kreklu, zeķes, jaku.

    1.  1 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    atkarīgs no kurienes izlienu.......
    ja no gultas,tad sāku no apakšas,
    ja no dušas , vai vannas, tad no augšas

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Vidus  - pirmās vienmēr velku mugurā apenes - nepatīk ar plikiem debeszvaniem figurēt.  

    1.  0 0

    Scorpio3 (37) 2 (274)3 13 g  

    kā pagadās, vienx tā, otreiz tā, parasti uzvelku bikses, tad zeķes, tad džemperi.. un atkarīgs arī kurā vietā esu - dzīvokli sanāk uzvilkt bikses, džemperi, tad zeķes.. kurpes un kurtku

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3418 13 g  

    apakšveļa, bikses, tad augš, tad zeķītes.

    1.  0 0

    ullas 6 (11888)3646 13 g  

    Process sākas no apakšas uz augšu,bet zeķes,nez kāpēc,pēdējās tagad tik iedomājos

    1.  0 0

    seville 7 (25365)3313 13 g  

    padomāju...acīmredzot ģērbjos tikti neapzināti, jo nevaru atbildēt...
    bet apsolos no  rītdienas kontrolēt šo procesu:)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system