Atbildes

  1.  1 0

  blade07 4 (1750)38 11 g  

  es nezinu kaa vienkaarsi jaameegina.

  1.  0 0

  spaikers_ 7 (56252)4954 11 g  

  kas rtas tāds???

  1.  0 0

  busjkina (34) 6 (5468)126 11 g  

  Boni ta ir aukstum pumpa kas parasti metas un lupam vai kautkur citur uz sejas... Nu lai tiktu vala ir visadas smeres bet tautas lidzeklis ir sers no ausiim-pilniga nopietniba!

  1.  0 0

  sandis102 3 (836)15 11 g  

  nu megini un tiksi vala

  1.  0 0

  black_angel_ 3 (501)23 11 g  

  pirmakart no ta pilnigi nevar tik,jo tas ir iekseja cilveka viruss, ko var nodot genetiski vai lietojot vienu un to pasu lupukrasu vai higenisko...pats labakais,ko varu ieteikt un pasai ir labi palidzejis ir mentola zobupasta vai jebkur cita,jo ta izdedzina mikrobus un atvesin nedaudz lupas...

Līdzīgie jautājumi

 • Jūsu izvēle - mīlēt VAI tikt mīlētam?
  Abus ar noslieci uz otru. Tikai saņemt nav interesanti. Man patīk izbaudīt gandarījumu.
 • Kā tikt galā ar paģirām?
  Jāapēd jēla ola, jādzer daudz gāzēts dzēriens, nekādā gadījumā nedrīkst dzert kafiju, jo tā paaugstina skābju līmeni kuņģī! Vislabāk organismu attīra citronūdens ar medu!
 • Kā ātrāk tikt vaļā no siņaka zem acs?
  Tas Tevi tikai izdailjo. Nepaarprotami staasta par Tevi un Tavu dziivesveidu. Nes ar godu!!!:))
 • Kā tikt no tā vaļā?
  Nezinu, katram savs "bardaks bēniņos"   - kas tieši!? Bērnības atmiņas?, mīlestības lauskas serdi graiza?, kara sausmas!? KAS???
  Ieteikt kādu huiņveidīgu herāciju, tjip atdodies mūzikai, skaties dzīvē uz priekšu, ne atpakaļ, aizraujies ar sirdslietām, hobijiem, atdodies mācībām, sevis pilnveidošanai, uztaisīt jaunus sū...us, vecie aizmirsīsies...    - ja pats līdz šim neesi atradis, garām. Katrs cilvēks ir ļoti individuāls ar savu dzīves gājumu, asociācijām/pārdzīvoto utt. (saškirojums pa horoskopiem un tipiem - tas vis arī ir fuflo absolūts). Ir dzirdēts par ļoti labiem, profesionāliem (vecā kaluma, neapšaubu, ka ir gan arī no jaunajiem kāds nesurogāts) psihologiem. Izrunāšanās ar kādu ļoti labu, uzticamu, gudru, dzīvi redzējušu draugu.
 • Kā ātrāk tikt vaļā no aukstumpumpas?
  Sēra, cinka ziedītes, ir aptiekā visādas speciālās smērītes tieši aukstumpumpām, kaut gan visi šie brīnumlīdzekļi der tikai tad, ja aukstumpumpa ir pašā sākuma stadijā.

  Efektīvākais veids tomēr ir imūnsistēmas uzturēšana kārtībā - regulāra augļu un dārzeņu lietošana, vitamīni, norūdīšanās u.tml. Tad arī herpesam nebūs lemts nākt uz āru.
 • Kā no tumšiem matiem tikt pie gaišiem?
  Sēdi saulē kamēr izbalēs
 • Kā tikt vaļā no utīm starp kājām?
  varianti:
  #Pielaist uguni;
  #Dihlafosu (iepūst, mutē nav ieteicams)
  #Vaksācija;
  #Izķert un katru ar āmuru nosist  - teksts sitot - Maita!

 • Kāds zin...kas tas par irc.lv čata serveri.... kā tur tikt....?
  nokachaa Mirc un aiziet..
 • Ka tikt vaļā no klepus?
  Jā, Tev jau deva labas atbildes. var piebilst to, ka no klepus atbrīvoties īsti nevajag, jo tas ir kā aizsardzības mehānisms- organisms cenšas sevi atbrīvot no tā vīrusa vai baktērijas, ko visdrīzāk esi noķērusi. Tev būtu tam jāpalīdz veicinot atklepošanos un atkrēpošanos, lai tie mikroorganismi iet ārā nevis paliek dzīvot plaušās, kā rezultātā vēl var tikt pie pneimonijas..
  Ja pēc nedēļas nepāriet, labāk tomēr aiziet pie ārsta un uzzināt iemeslu, jo varbūt papildus ir vēl nepieciešama kāda antibiotiskā terapija.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system