Labākā atbilde

    1.  0 0

    Datorvecis 3 (609)23 14 g  

    mans čoms un viņa draudzene.
    man pašam bail pa to lielo tiltu skriet, zin ka nesabrūk, ka visi tur tā leks

    es no rīta cenšos paskraidīt pirms darbiņa, lai pamostos.

Atbildes

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 14 g  

    es paskrietu bet ap to laiku mani mežā tures :D

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 14 g  

    man darbā spiež uz to, nē,paldies, jāstrādā

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 14 g  

    Tālu līdz Rīgai, neskriešu, kartupeļi jāstāda.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system