Labākā atbilde

  1.  0 0

  sandis102 3 (836)15 11 g  

  jo vini megina klut par atru veci

Atbildes

  1.  0 0

  sandraa222 3 (676)16 11 g  

  tas ir atkarigs no cilveka. Mani vienmer uztvera nopietni. Vecaki doma ka viniem labak zinat ko vajag bernam. Bet ne visi ir tadi.

  1.  0 0

  kaagribi (59) 6 (15341)237 11 g  

  Sorry! - alkoholiska encefalopātija ir traka lieta - viņiem točno šķiet, ka zin vienīgo patiesību,... bet tā ir slimība...:(
  Bet, par kādiem nopelniem Tevi vajadzētu nopietni uztvert - pagaidām Tu tikai pretendē, patērē, gribi.. .. un nav ko barotājam rokā kost!, - dzīves pieredzes Tev arī nav nekādas, izglītība?? - paknapa, bet lielummānija - kā visiem pusaudžiem. Izmācies, kļūsti neatkarīga un Tevi uztvers nopietni!!

  1.  0 0

  nahNiku (30) 6 (9179)249 11 g  

  es vienmēr esmu zinājusi, ka neesmu parasts gadījums :D

  1.  0 0

  XXLL 4 (1314)26 11 g  

  VECĀKIEM VIENMĒR TU BŪSI MAZIŅA- TĀ PIEŅEMTS UN PUNKTS.TAČU CITI TEVI NEUZTVERS NOPIETNI, JA BŪSI STULBA, UN KĀ REDZAMS ESI, JA RUNĀ TĀ PAR SAVIEM VECĀKIEM.

  1.  0 0

  lasmux (33) 4 (1509)39 11 g  

  Bieži vien arguments-tu esi par jaunu,lai kko saprastu- tiek lietots tāpēc,ka nevar atrast neko citu,ko pateikt,lai pierādītu savu taisnību,vienkārši tiek aizbāzta mute.

  1.  0 0

  zivs1979 (39) 6 (7349)2314 11 g  

  tapeec ka viniem pa maz dziives pieredzes

  1.  0 1

  miss60 4 (2263)412 11 g  

  nu, jaa ja tad tevs, tyad no vina tu nekad nesagaidiisi nopietnu attec.

Līdzīgie jautājumi

 • kāpēc neviens mani neuztver nopietni???
  jo tu smaidi tā pat kā es un tas liek citiem neticēt,tas nekas ka mēs nemelojam un esam tiešām atklāti,bet smaids liek viņiem maldīties un šaubīties mūsos tapēc ar uztver nenopietni un netic ne grama
 • neuztver dzīvi nopietni,tik un tā no tās neizkļūsi dzīvs...?
  manuprāt,tikai tie,kas uztver nopietni un to nesačakarē,tomēr,finālā staigā kā staigājuši dzīvi un enerģijas pilni...
 • No cik gadiem jūs tā nopietni sākāt gatavot ēst?
  Praktiski kopš laika, kad atceros sevi aizniedzam plīts augšu ar mazo ķeblīti zem kājām... Viss sākās ar omletēm, vēršaci, pankūkām..
 • Kāpēc cilvēki visu uztver tik nopietni??
  tāpēc, ka ja visi uztvers visu nenopietni, tad jau visi būsim kā lieli joki... taču reizēm jau der nenopietnība.. ;)
 • Kāda būs cilvēku dzīve pēc 20 gadiem?
  Visur kur izmantoja naftas produktus kā degvielu,tiks veiktas rekonstrukcijas un pasaule centīsies pāriet uz atjaunojamajiem enerģijas resursiem.Uz citām planētām jau būs zinātnieku kolonijas ,kas tur dzīvos ( tādā ,kā komandējumā , tikai uz citas pasaules ). Zinātnieki būs iemācijušies izmantot melnā caurma priekšrocības. Parādīsies jaunas dzīvnieku sugas , dažas vecāš izmirs. Šķībacaino valstīs būs pizdets jo D-koreja ar Z-koreju sataisis baigo krahu savā galā. Terorisms nebūs caur ieročiem, bet caur jaunākajām tehnoloģijām. Sportā redzēsim jaunus rekordus , kas ievērojami pārsniegs esošos , pateicoties jaunatklājumiem gēnu zinātnē un prasmēm modificēt gēnus ,lai izveidotu "super cilvēkus" ( gēnu dopings ). Automašīnām , daudz stingrāki izmešu noteikumi, un limiti degvielas patēriņā. Lielie degvielas uzpildes staciju īpašnieki ,kas nepaspēs pārorientēties uz jaunākajām hibrīdtehnoloģijām , elektromašīnām bankrotēs vai būs uz izdzīvošanas robežas. Mobilie telefoni būs ar tādu jaudu kā mūsdienu jaudīgākie mājas datori. Internetā neko vairs nenokačāsi pa velti. Izglītības līmenis būs augstāks. Ekonomiskā situācija zels un plauks . Globālā sasilšana slīcinās visu zemgali un citas pasaules vietas kuras ir tik zemu. Bet tas viss būs tikai tad , ja kautk ur pa vidu neiespraudīsies pasaules karš un neiznīcinās pusi pasaules.
 • Vai vispār cilvēki pēc būtības mainās ar gadiem?
  Un kā vēl! Mainās viss, arī cilvēks. Lielā mērā to iespaido vide un sabiedrības slānis, reizēm pats sevi var noskaņot.
 • Līdz cik gadiem cilvēks pieņemas prātā,attiecībā uz dzīvi un ģimenes vērtībām?
  Par vērtībām runājot,visu dzīvi mācāmies,kļūdāmies un no kļūdām mācāmies.un kad mēs kļūdāmies un arī ka tiekam sāpināti un tad arī vairāk mēs novērtējam to dzīvi..
  un pa ģimenes vērtībām vairāk tiek novērtēti,ka mums pašiem ir ģimene un bērni,un tad sākam saprast ko nozīmē būt vecākiem. un tad arī aizdomājamies pa saviem vecākiem.
  katrs cilvēks katrā vecumā pieņemās prātā,cits visu mūžu nodzīvo un tā arī nepieņemās prātā.
 • Vai varētu veidot attiecības ar cilvēku kurš ir daudz vecāks par tevi? par kādiem 20 gadiem?
  Es toč negribētu tādas atiecības... Iedomājies: Es eju pa ielu rociņās ar 40 gadīgu tanti un pārējie lupī uz mani un domā ka es viņas ''mazais'' bērns o_O
 • Vai ar gadiem ir iespējams zaudēt cilvēcīgumu?
  Jā var zaudēt,var arī iegūt.Un lai ar laiku varētu ko zaudēt,tas sākuma ir jāiegūst.Jo nevar zaudēt to kā nav.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system