Atbildes

    1.  2 0

    Gusiz 6 (7513)228 18 g  

    mīkstais esi?    Toč esi kadus 12 gadus vecs..

    1.  2 0

    KEPKE (41) 7 (39830)427247 18 g  

    Kā? A tev pastāv izvēles iespējas kaut kādas īpašas? Protams, ka nē!

    1. variants: tu neticot sev sadūšojies un pieejot klāt pasaki, ka tev viņa patīkot (nevajag uzreiz uzsvērt, ka gribi seksu turpat uz galda )
    2. variants: tu ilgi domā kā to pateikt, bet pa to laiku viņa domājot, ka tu esi vienaldzīgs, satiekas un ņemas ar citu uz cita galda

    1.  1 0

    S_cuuka 7 (20340)3658 18 g  

    Savakties vajag.. Ka saucas srijies drosmi un aida..   Parvari savas bailes un dari vinai to zinamu, laiks nestav uz vietas..

    1.  0 0

    agapimuuu 7 (20660)416103 18 g  

    aizsuti sms ka patik un miers...tad gaidi atbildi,vina tev atbildes ar ko milu vai neko..

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Saki ar vārdiem, sms, apskāvieniem u.c. ķermeņa valodu...

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439313 18 g  

    Man atgādināji vienu tekstu - Kad vīrietis saka, ka viņam kāda patīk  - - drīzāk viņš viņu grib!:D:D

    Domāju drosmi vajag saēsties!

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 18 g  

    vnk sanjemies. tas nav tik gruuti.

    1.  0 0

    itsmeee (40) 7 (25206)433147 18 g  

    stulbums... kā tas var būt-agrāk varēji, bet tagad nevari? ja jau nevari,tātad nedomā tā, bet pieklājības pēc vai sirdsapziņas pārmetumu dēļ Tev gribās to pateikt!

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 18 g  

    Pieej klāt un pasaki-tu man patīc!

    1.  0 0

    vijeens 6 (13876)3322 18 g  

    Vai būsi pret viņu *atsaldējis* jūtas? Varbūt viņa kādreiz ir pasmējusies par kādu mīļvārdiņu? Vai vienmēr tas ir jāsaka,ja vari kādu puķīti pasniegt? Tā arī var *runāt*....

    1.  0 0

    liiguce (34) 4 (2050)411 18 g  

    vnk sanjem drosmi un pasaki, neko vairaak nevajag;)

    1.  0 0

    kidd (42) 6 (8177)2415 18 g  

    da labi-ienjem 200 gramus snabelja un meties tik virsuu...neaizmirsti pukju puskji,kaa arii tekstu"Mums te bija neskaidriibas-veeleetos Tevi uzaicinaat uz kaadu restoraanu-aprunaaties,iepaziities tuvaak.." Infantili,bet nostraadaa..

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 18 g  

    "Tu man patīc" ? Varbūt tā?

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 18 g  

    nezinu vai to var dabuut gatavu, panjem lielu balonu, balonaa iebaaz pukjes vai ziedlapinjas, atkariibaa ko tur var dabuut iekshaa, un kartinju, kur uzraksti "TU man ptiic", tad piepuut, un to balonu uzdavini vinjai, kopiigi uzspridzinat, un kad jamaa atradiis kartinju, tad pamirkshkjini ar aciim un muljkjiigi pasmaidi. nekas nebuus jaasaka.

    1.  0 0

    kaagribi (67) 6 (15341)237 18 g  

       Ja reiz nezini, tad Nesaki neko!!
    Bet man šķiet, ka Tu tikai gribi viņu gultā dabūt....

    1.  0 0

    Lyteo (37) 5 (4207)516 18 g  

    Nesūti nekādas SMS !!! Dari tā , pieej klāt un nolaid ar viņu, un skaties kāda viņai sejas izteiksme... Ja viņa šķobās, pasaki :"Nja, tas nebija tik labi kā es biju to iedomājies!", tad pagriezies un aizej... Ja atbilde ir pozitīva, tad tu zini kas jādara...

    1.  0 0

    peliite16 5 (4876)126 18 g  

    vnk pasaki..taa lai saprot.!

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 18 g  

    novelc bikses un tavs kjermenis pats pateiks

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 18 g  

    ''tu man patiic''

    1.  0 0

    ren4iks30 (49) 4 (1826)210 18 g  

    Gan ar laiku izdomaasi kaa to pateikt :)

    1.  0 0

    wrbnepareiza 1 (112) 18 g  

    nee tieshi sms teikti ir bezweertiigi, jo to war jebkursh.. tachu pateikt cilweekam(tai meitenei) aciis taa buus cita weertiiba tam ko skai..
    protams ir taadi arii kuri to war izdarot tikai sarijoties drosmiiti(piedzeroties, wai kaa taa)
    saprotams tur drosmi wajag bet ja patieshaam patiic un ja jums ir labas attieciibas tad skkersslliem newajadzeetu buut..
    ja patieshaam patiik-saki! :)

    1.  0 0

    suudbuushana 1 (129)1 18 g  

    OMG, TEV NEKAS NAV JĀSAKA.
    To vienkārši var redzēt. Ja meitene nav stulba, tad sapratīs. Pēc tavas izturēšanās pret viņu. Ar kādiem vārdiem tu ar viņu runā. Ar kādu toni.. Nu to jau var saprast bez vārdiem. :p

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system