Labākā atbilde

    1.  0 0

    anis (37) 4 (2122)313 18 g  

    Visu pirms jau labāk šādus konfliktus neradīt.. Bet man raksturs tik riebīgs, ka viņu priekšā būtu asa un ietiepīga, bet pēc tam zem segas raudātu par to, cik likti esmu izrīkojusies, nu kā īstai gļēvulei pienākas.. Beigu galā jau tomēr notiek kkāda izrunāšanās un izlīgšana, es nespēju ilgi dusmoties, gluži tāpat kā viņi. :)

Atbildes

    1.  2 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Pirmkārt, es censtos neradīt šādus konfliktus, lai pēc tam nebūtu jādomā, kā tos risināt.

    1.  1 0

    Dwinite 7 (32063)41872 18 g  

    Ar beisbola nūju, kā gan vēl?! :D
    Nē, nopietni - izrunātos par tiem konfliktiem, ja tas būtu iespējams! :))

    1.  1 0

    bisektriset 2 (291)3 18 g  

    pasaki vecākiem, (ja tikai konfliktā, tavuprāt, vainīgi viņi) ka tevi arī var saprast, un lai viņi pamēģina to izdarīt!
    njaa...
    bet tādā vecumā visiem ir konflikti ar vecākiem! paries ;)

    1.  1 0

    kashkiigaa 5 (2968)317 18 g  

    a vini pasi pielien man...

    1.  0 0

    dr_zarinsh 6 (16161)3435 18 g  

    es nemaz nedomaatu nokaartot

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 18 g  

    vispirms abiem ir jaabuut gataviem runaat par to un piekaapties. ja nevar tad jaagriezhas peec paliidziibas pie speciaalista.

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 18 g  

    klut padtavigam vajag....

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    atrastu kompromisu...

    1.  0 0

    Mazmeitinja 6 (10689)2839 18 g  

    nezinu vēl nav bijis tā,grūti pasacīt tev priekšā

    1.  0 0

    angelforlife 5 (3729)2420 18 g  

    es to nemaz nemeginu dariit,jo tas ir neiespejami

    1.  0 0

    KAPUHA_CMUPHOBA 6 (12632)21357 18 g  

    To panāk tikai ar runu :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system