Atbildes

  1.  1 0

  monponsje 5 (4243)411 13 g  

  Tētos un mammās.

  1.  1 0

  kapecic (35) 5 (3314)1413 13 g  

  Katrai vienkāršai spēlei var izdomāt rozīnīti :) Piemēram, uzspēlēt monopolu :) Bet naudiņas vietā izmantot bučas

  1.  0 0

  santesa 4 (1268)16 13 g  

  Dakterīši! :D:D:D

  1.  0 0

  spaikers_ 7 (56252)41056 13 g  

  spēlēt kārtis uz izģērbšanos

  1.  0 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 13 g  

  Man patiik "tvisters"...

  1.  0 0

  iewish 6 (5420)137 13 g  

  Patiesiiba wai risks!

Līdzīgie jautājumi

 • Kaadu speeli var uzspeeleet pieaugussie??? Tusina kura savaksies 4draugi,..
  Spēle "Modinātājs". Pieci cilvēki sarunā dienas gaitā visur iet kopā. Viens no viņem ir modinātājs, kurš jebkurā vietā pilsētā noteiktā laikā saka: "TRRR!" un neapstājas, kamēr pārējie 4 nav viņam uzsituši.


  Spēle "Mušu dambrete". Dambretes galdiņu nosmērē ar zafti un pirms spēles izliek saulītē. Protams, pie galdiņa ir pielipušs gan melnās, gan zaļās mušas. Pēc tam spēlē kā parasto dambreti.

  Spēle "Atvelc lūpu". Spēles vadītājs kādam spēlētājam aizsien acis un atvelk lūpu. Uz atvilktās lūpas citi spēles dalībnieki liek visu, kas tiem kabatās, piem., cigareti, 5 latus 20 sant., diegu spolīti, kredītkarti utt. Jāuzmin, kas uz lūpas. Ja uzmin, tad mainās.

  Spēle "Intelektuālā pankūka". Divas ģimenes cep katra savu pankūku, bet vieni runā dumības par seksu, kamēr otri risina intelektuālu diskusiju par metaforām. Visi sanāk kopā sestdienas vakarā un dod pankūkas nogaršot omei. Vai ome runās dumības, vai gudrības?

  Spēle "Es nu iešu mājā"- Viesību laikā kāds pieceļas un saka "Es nu iešu mājā", pārējie tūlīt sāk viņu lūgt palikt vēl kādu brītiņu, un viņš piekrīt. Spēle turpinās līdz tam brīdim, kamēr namatēvam un namamātei vēl ir ko ēst un dzert.

  "Pirkstiņš majiņā"- dalībnieki sadalās pa pāriem un iet tumšā istabā. Viens dalībnieks iebāž kaut kur pirkstu, degunu vai ko citu un saka- pirkstiņš mājiņā! Bet otrs mēgjina uzminēt, kur un kas ir iebāzts. Pēc tam mainās.

  Spēle "Klidzinam". Seši dalībnieki sadodas rokās un aplī, un mēgjina uz "trīs, četri!" sākt iet, vai nu uz priekšu, vai nu atpakaļ. Spēle ir uzvarēta, ja visi dalībnieki izdomā sākt iet vienā virzienā. Tam par godu visi iet un dzied "Kā mums patīk klidzināt, klidzināt, la la lā, tā tik vajag turpināt, turpināt, la la lā".

  Spēle "Kur mēle?" Viens no spēles dalībniekiem iespiež mēli skrūvspīlēs. Otrs viņam prasa "Kur mēle?", pirmais atbild "skrūvspīlēs", tad otrs pagriež drusku stiprāk, un prasa tālāk "Ko mēle tur dara?", pirmais atbild "kūļājās", otrs tik pagriež stiprāk un prasa "Kas man tagad būs", un pirmais kliedz "Pa purnu, pa purnu, laid vaļā, cūka!"

  Spēle "Man tepat ir labi". Var spēlēt kaut vai viens pats, galvenais, lai pārējiem ir interesanti. Rotaļnieks izvēlas savu vietu- kaut vai aptiekā uz letes vai benzīntankā uz šļūtenes - un stāvot izraudzītajā vietā sāk darīt visiem interesantas lietas: lipināt lielāko puņķi, aplūkot visus ļautiņus caur kāstarpi, imitēt dažādus dzīvniekus (cik nu kuram izdoma atļauj). Ja ir vairāki dalībnieki, uzvar tas, kuram izdevies saglabāt savu vietu visilgāk.

  Spēle lauku ļaudīm "Raibaļa", spēles dalībnieki iet kūtī ar aizsietām acīm un tausta- kur ir raibaļa.

  Izturības spēle "Pendele"- spēlētāji trīs stundas no vietas vai līdz samaņas zaudēšanai šūpo galvu līdzi sienas pulksteņa pendelei... uzvarētāju nenoskaidro- to vienkārš aiznes...
 • kura ir visbiistamaakaa speele?
  Noteikti dzīves spēle,jo nekad nevar zināt kad jāzaudē.
 • kaa jums speele nfs shift???
  veel neesmu notesteejis, bet ir aizdomas ka mans dzelzis nepavilks
 • kaada ir forshaakaa online speele?
  Mafiozi :D
 • Kaada ir juusu milaakaa,patiikamaakaa speele ?
  paslēpes
  te ir
  te nav
  te ir
  te nav.....
  uzminu nu kas tur šurpu turpu slēpjas???
 • Cikos sodien Dinamo speele?
  Nospēlēja Ceturtdiena 20. Janvāris 18:30. OHK Dinamo Maskava - Dinamo Rīga un uzvarēja     

 • kads no jums pludmale speele voleebolu???
  neeeee
 • Vai jums patiik speele "Monopols" ???
  ja mees to daram divataa uz izgeerpsanos tu pat nevari iedomaaties cik loti
 • kaada ir juusu miilaakaa tusinju speele?
  manējā, pudeļu tukšošana        


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system