Labākā atbilde

    1.  0 0

    itsmeee (40) 7 (25206)433147 16 g  

    ka dumikjis pie stuures bijis..blondiiniite kaada.. kura autinju visdriizaak ne pa savu naudu pirka

Atbildes

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 16 g  

    aizvilks pie broņkas un tu tiksi klāt

    1.  0 0

    BOFI (36) 5 (4428)1314 16 g  

    "labi, ka es nebiju pie stūres"

    1.  0 0

    the-one (36) 6 (12402)2531 16 g  

    žēl paliek, smuks vāģis bija

    1.  0 0

    littlesister 4 (2283)320 16 g  

    gadās bieži tādu redzēt un pirmais ko domāju vienmēr ir - kaut nu brālim nekas nopietns nebūtu noticis.  :/

    1.  0 0

    streetdog93 5 (3265)26 16 g  

    Padomāju viss biežāk- vēl viens idiots kuram nav ne naudas žēl, ne cita dzīvības, jo bieži  vien tie ir st.

    1.  0 0

    Hamada (36) 5 (3513)1615 16 g  

    kartejais biezais blato ar naudu :D:D

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 16 g  

    bļā, kādam nepaveicās!! :(

    1.  0 0

    bante (37) 5 (3979)1931 16 g  

    drinking is very bad :D

    1.  0 0

    XnixieX 1 (203)5 16 g  

    iedo izbraukt!!!!!

    1.  0 0

    shika_galva 6 (6100)2317 16 g  

    Njāaa, bēdīgi, bēdīgi. Autiņš drošvien uz kredīta ņemts.

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 16 g  

    Iespēju iegūt rezerves daļas savam vāģim

    1.  0 0

    evil-devil (37) 6 (8935)2518 16 g  

    nu varu tikai teikt ka ieniistu visus kas ir bagaataaki par mani! (jo vinji var nopirkt ko veelas un nauda nav probleema)+(nevar teikt ka pats esmu biezais, straadaaju praktiski par minimaalo, auto man nav, cik nopelnu tik arii izteereeju!) tapeec redzot ieprieksh mineeto skatu tikai pasmaidu un nodomaaju vot taa tev vajag krop*is! buutu labaak man to mashiinu atdevis, es ar vinju zinaatu kaa apieties lai vinja nenokjuutu shaadaa paskataa!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system