Atbildes

  1.  0 0

  kendija27 4 (1519)38 11 g  

  Tādēļ ka mīla ir kā slazds kurā ieskrien akluma brīdī,bet slazdu jau nemeklē,tam uzgrūžas nejauši!

  1.  0 0

  M0RFIJS (34) 4 (1244)24 11 g  

  Tieši šis iemesls visbiežāk ir arī tā saukto nepabeigto attiecību iemesls, kā arī tas kalpo par iemeslu vadīties pēc atziņas - a ja nu tomēr viss paliek tikpat labi kā agrāk. Vaina ir mūsu smadzenēs. Psiholoģiski grūti pārciest jebkura veida sakāvi. Mīlestībā vēl klāt nāk papildus elementi - greizsirdība, naids un skaudība. Mēs vnk negribam pieļaut, ka bez mums tā otrā puse pēkšņi sāktu 'labāku' dzīvi, jo uzskatām sevi par piemērotāku. Kāpēc tā? Šeit varbūt arī vairāk iemesli... viens no tiem - otrās pusītes uzvedība... ja tā ir bijusi pārāk necienīga, nenovērtējoša. Tad nu mēs nespējam saprast, kāpēc tā? Es taču biju vislabākais, kas patiesībā var arī būt taisnība. Tomēr šī parādība aizvien tikai pieaugs, kad mums biežāk būs jāatzīst sakāves, jo mūsdienu attiecību modelis ir "demokratizējies" - mainam partnerus kā zeķes, īpaši neko nepaskaidrojot. Un tieši šī nesaprašana, kāpēc attiecības jāpārtrauc, mums liek grūtāk pieņemt to beigas.

  Taču, jo lielāks meistars, jo vieglāk uztver sakāvi.

  1.  0 0

  deathly 4 (1735)28 11 g  

  Ir grūti paciest sakāvi jebkurā jomā. Vismuļķīgākā rīcība būtu samierināties ar notikušo vai arī otra galējība - paturēt savas monopoltiesības attiecībās, kaut vai iedomātās un terorizēt cilvēku, kas vēlas iet savu ceļu.
  Vajag saprast - nevis vainot un pārmest, nevis saujām vien bārstīt apvainojumus uz vienu vai otru pusi. Nepieciešams rast cēloni attiecību izjukšanai. Sakni.

  1.  0 0

  Lucija (59) 5 (2579)126 11 g  

  Tapēc, ka tu to uztver kā kaujas operāciju šķiet.ATNĀCA,IERAUDZĪJA,UZVARĒJA!Bet viņai vēl nepatiks...Kā pārciest tādu nenovērtēšanu?Pieņem par aksiomu ideju-VISIEM PATIKT NEVAR.Pameklē tādu ,kurai tu patiešām patīc-tāds kā esi.

  1.  0 0

  monponsje 5 (4243)310 11 g  

  Tāpēc, ka esi dzimis lai uzvarētu.

  1.  0 0

  Regis (53) 5 (3834)125 11 g  

  Mēs visi esam egoisti. Tikai garā augsti cilvēki spēj pacelties virs sava ego. Ja saņemat atraidījumu mīlestība, jūs pirmkārt to uztverat par apvainijumu, aizvainojumu, nemaz neanalizējot otra cilvēka situāciju, neieklausoties viņa argumentos.

  1.  0 0

  kasiere2 4 (1792)136 11 g  

  ja tas ir sapigi,bet es centisos to labot.es izbaudiju so sajutu un negribu vairs.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system