Atbildes

  1.  0 0

  Latvian_Pie (37) 4 (1528)410 16 g  

  esmu saslimis.. gripimons panjeemis mani.. bet centiishos savas peleekaas shuuninjas pakustinaat, jo man nenormaaliigi patiik paliidzeet cilveekiem!!!! :)
  Ja pareizi sapratu, tad.. Tu vinju miili.. Vinja Tevi vairs nee.. bet veelas buut kopaa.. hmm..
  pirmaamkaartaam.. ir jaanoskaidro, kas taads ir noticis, ka vinjas juutas ir zudushas.. nedriiksti nolaist rokas shajaa briidii!!! miilestiiba ir skaista!!! dari visu iespeejamo, lai vinjaa juutas atgriezhas! nelaid savu laimi valjaa, ja Tev ir labi ar otru cilveeku.. bet dazhkaart mums ir jaaupureejas, lai kaa arii to negribeetos.. jaapiekaapjas.. miilestiiba ir kkas neaprakstaami skaists!!! taa ir cita pasaule.. taa ir pasaule, kuraa miit tikai 2 cilveeki.. ciinies par savu laimi!!!! ;) lai Tev veicas!!! nepadodies!!!

  1.  0 0

  miilums (38) 4 (1160)28 16 g  

  pats labaakais ir izrunaties,pa jutam un visu parejo.
  varbut ir iestajusies neliela rutina vienam pre otru,tapec ar taa liekas,kad ir vesums.
  vaig kojaunu un interesntu izdomat,lai tas siltumins butu atkal tads kads bija.
  Piem: romantiskas vakarinas svecu gaismaa.
  pamegini varbuut tas palidzes.

  1.  0 0

  seerskaabe 6 (17700)4414 16 g  

  pats labaakais ir vienakarshi ljaut otram buuut laimiiigam, nedomaaa par sevi,nezheeelo sevi,vienkaaarshi lajuj vinjai baudiiit laiku bez sevis, ja vinjai Tevis pietruukst,tad atnaaaks pati,ja neee, tad buuus laimiiga bez Tevis...

  1.  0 0

  Blondaans (34) 3 (607)24 16 g  

  Manuprāt, tāpēc, ka tās ir neizbēgamas paralēles: strīds - salabšana, bauda - ciešanas, prieks - bēdas, naids - mīlestība. Bez sāpēm mēs nezinātu kas ir prieks. Kā mītos grieķu dievi - nepazina sāpes un līdz ar to arī kaislības un baudu. Bija gatavi mainīt nemirstību pret parasta cilvēka dzīvi, bet spēt just, baudīt, priecāties...
  Atpakaļ pie tēmas. Svešs cilvēks tevi nevar sāpināt, jo tev vienalga kas viņš ir, ko dara. Par to, kuru mīli, tu uztraucies un pārdzīvo, ceri un priecājies, bet bez sāpēm nav iespējamas attiecības.
  Centies nesāpināt viņu, viņa nesāpinās tevi, bet ja tomēr sāpina, centies piedot un NOTEIKTI novērtē to, ka viņa tev vispār ir!

  1.  0 0

  kendija27 4 (1519)38 16 g  

  Manās atiecībās ar neiet gludi.Auksta esmu palikusi es.Man kaut kas pietrūkst.Kādas pārmaiņas,vai jaunas vēsmas.Tā kā varu vien ieteikt,lai rīkojies un nesēdi rokas salicis.Jo mans puisis neko nevēlas darīt,lai kaut kas mainītos uz labo pusi.Tā kā nezinu pie kā tas novedīs.Nepieļauj lai ar jums tā notiek.Rīkojies!

  1.  0 0

  Smilshu_pele 4 (1555)39 16 g  

  jā... ir tikai divi varianti: vai mīl, vai nemīl! un to nevar nojaust.. bet ja tu ar viņu mēģinātu izrunāties vai runāt, tad viss kļūtu daudz skaidrāks. tu saprastu ko viņa jūt.

  1.  0 0

  TV_pele (36) 4 (1581)311 16 g  

  Manuprāt, ja esi kopā ar kādu tad sāpināt var arī kaut kādas ikdienas lietas, brīži, kad jūties nesaprasts! Tas ka viņa ir auksta pret tevi nebūt nenozīmē, ka tavi vairs nemīl, varbūt ir kāda problēma, ka viņu nomoka! Izrunāšanās tā ir labākā lieta, kas spēj atrisināt visas problēmas.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system