Labākā atbilde

  1.  3 0

  Odium77 7 (44056)3412 4 g  

  ar veciem logiem ir labāka ventilācija, jo ir šķirbas, toties ziemā aukstāk. Ar plastmasniekiem telpas sūdīgāk elpo, toties ziemā siltāk, un vēl plusā tas, ka plastmass nesadalās, nepūst, nav vajadzīga pārkrāsošana vai kādi citi piefrišēšanas un kopšanas darbi, nu vienīgais moš tur gumijas var saspŗēgāt. Nu un vēl gaumes jautājums.

Atbildes

  1.  6 0

  Енот 8 (335220)626632 4 g  

  "REHAU"

  1.  2 0

  predator1989 7 (23260)4729 4 g  

  nu kā tu domā restaurēt kaut kādus vecus logus?
  ņemt ārā ja,tur nezin ko darīt, nu koka logs, vecs paliek vecs tur neko neizdarīt.
  es teiktu,ka labāk ieliec plastmasu un būs viss ok, jo pēctam vismaz būs ērtāk, nebūs jāķepina ciet, nav jākrāso atkal uttplastmass daudz ko atrisina nekā kocinieki.

  1.  2 0

  willx (54) 6 (17416)3714 4 g  

  atrestaurēt vecos logus tā ir vērtība! vienīgi tas pasākums dārgs un laikietilpīgs.
  ielikt paketnieku būs ātri un samērīgas izmaksas, visu nosaka gaume

  1.  0 0

  Rigas puika (27) 6 (13732)51036 4 g  

  sākšu ar pretēju atbildi vissliktākie ir poļu, labākie vācu ''REHAU''  u.c.protams ar angļu stiklapaketēm.
  tālāk - ja runa ir par vecajiem, ir svarīgi KĀDĀ stāvoklī tev tie vecie ar ir (jo sen atpakaļ dzirdēju, kad renovācija ir teju plastmasnieku ielikšanas izmaksās) Ja ir ''biezi'' krāsoti tad pat i labāk - ja no mājas uzcelšanas brīža tā ar palikuši kā ir ''pliki'' (10 , 20, 30...100 + gadi) nu ta ar tādiem jau vairs neko.
  Jā - atjaunoti ir kolosāli gan, esu redzējis tuvplānā, super , bet šie bijuši nu tie divveramie, kā vecajās mājās. Bet tādus padomiskos? Nu vienreiz izmestus, bet tā - tos sūdus tomēr vienmēr padarīt labus - praktiski neiespējami...(pindzelēt , špaktelēt, gruntēt, vēl ziediņi, jo jāslīpē,  jāapstrādā, un ja nu pūš bez meistara nekādi - šis iefrēzē gumiju, kas nav lēts pasākums kā jau teicu - tu to gribi?)
  Ir jau vēl alternatīvas - jaunie koka logi (praktiski mirstīgam ne pa kabatai)
  vecie logi aplīmēti ar siltumizolenti no iekšas (uz vaļā nedabūšanu - vismaz uz ziemu)
  Mans ieteikums - lai nu kā, labāk tomēr pakešnieki, tā vai tā. Nu un ne jau obligāti VISI tie ir aeronautiska tipa bezgaisa telpām - ir pat ar atslēgu, ventilāciju papildus, bet kā jau teicu visu izšķirs maka biezums, protams.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system