Labākā atbilde

  1.  0 0

  gardners (71) 6 (15706)3414 14 g  

  Kāpēc slimo ziemā nezinu. Bet pavasarī un rudenī, kad silts un bērni ārā, viņi skrien, spēlējās. Bērniem gribās dzert. Bet dzer viņi no vienas, divām krūzītēm. Tā ir mana personīgā pieredze, ņemot savus bērnus no dārziņa. Kā arī uz dārziņu ved pusslimus bērnus.

Atbildes

  1.  0 0

  kakis5 (66) 4 (1053)23 13 g  

  Tāpēc lai audzinātājām būtu mazāk darba.Tas ir tā,kad berni iekšā logi vaļā un kas izturēs tie tad arī nāks uz dārziņu.Pēc pieredzes.

Līdzīgie jautājumi

 • Vai kads "slimo" ar azartu???
  Es pieprotu veselīgu azartu.
 • Vai TU bieži slimo? Ar ko? Kā izārstējies?
  Nju biezhi, hroniskaas kaites...
  ir man kautkaada slimiiba, pie kuras vienu dienu gulju ka sista, nevaru piecelties, bet naakamajaa dienaa jau sameeraa ok, varu aara iet utt:)
  miegs ir labaakaas zaales, bet lieto kautko imunitaates stiprinashanai, pret iekaisumiem(Nimesil), neko iipashu neleitoju... pret iesnaam ari amn ir vienas labas zaales.
 • Labākā mūzika slimošanai?
  Slimošanai der tā pati mūzika, kas esot pie samaņas un labā noskaņojumā.   Tok zinu ka labi ārstē.   Pēc maratona esi dakterējams???  
 • vai slimošana ir hobijs..........????????? man sak iepatikties slimot...........
  ja patīk, tad var kļūt! Bet tad tā sauksies - simulēšana! :)))
 • Pazīstat kādu kurš slimo ar hipopituiārismu?
  Pazīt nepazīstu, bet staigājot pa endokrinoloģijas nodaļu diezgan daudz tādus pacientus ar hipopituitārismu esmu redzējusi.
 • Cik ilgi ir jāslimo ar smadzeņu satricinājumu ?
  Domāji - jāievēro mierīgs režīms, kādas tabļetkas jādzer utml.? Atkarīgs no Tava organisma individuālajām īpatnībām, traumas gūšanas apstākļiem, stipruma. Labāk, protams, gulēt, neļurkāties, nekratīties apkārt, nenoslogot ne fiziski, ne morāli/domājot. Cik ilgi  šis režīms ir jāievēŗo, sekojot izmaiņām analīžu, apsekojumu rezultātos.  var pateikt tikai ārsts.
  Skatos, esi profilu uztaisījis, raksti pareizi, bez gramatiskām kļūdām  , sadaļa arī izvēlēta pareiza... hm - klau, griezies pie ārsta un taupi sevi (nu tas tādā gadījumā, ja ar Tevi tas ir reāli noticis...Tu ar smadzeņtirkšķi raksti labāk , nekā liela daļa virtuālajā pasaulē bez  ). Bet tā, iz dzīves - no pāris dienām līdz pāris nedēļām. +Odium77.
 • Kad biji gāji skolā kādreiz simulēji slimošanu, lai nebūtu jāiet?
  Protams, kur bez tā.. Bet vairāk atceros faktu, ka nobastot bija vieglāk, lai gan, vienmēr esmu uzskatījis, ka jāiet par aktieri strādāt..
 • Vai tu gāji bērnudārzā?
  Nē, biju mājas bērns, un mamma mani mājās tik labi sagatavoja skolai, ka 1.klasē vislabāk mācēju lasīt, rakstīt un rēķināt.
 • Esi gājis bērnudārzā? :)


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system