Atbildes

  1.  0 0

  haralds (69) 6 (6719)227 14 g  

  Zināju. Ne kādēļ aizliegts, bet kas tas ir. Vai tas nav tas, kas visos graudaugos, izņemot rīsus un ko nedrīkst ēst tie, ka celiakija?, ja tā, tad maize, makaroni un milti LV pilnīgi un galīgi aizliegti.

  1.  0 0

  aapa 6 (13058)3628 14 g  

  Kas tas tāds?

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 14 g  

  njezinu njezinu...tas ir aizliegts?? buus japameegjina...:P

Līdzīgie jautājumi

 • bistams sabiedribai....bet jums?
  Es esmu daļa no sabiedrības - vai tad ne tā? :)
 • Kas tur īsti ir aizliegts/atļauts?
  Principā, jā. Laikam jau tāpēc, ka šis standarts ir patentēts un tā licence nosaka, ka komerciālos nolūkos nav izmantojams.
  Tieši tāpēc daudzu firmu produkti nāk ar ļoti švaku standartu atbalstu.
  Savā privātajā blogā droši vari izvietot šādā veidā filmētos materiālus, kamēr ar to nepelni naudu. Vismaz tā es to saprotu.

  Leuw, 100punkti, palasot citu ražotāju instrukcijas, uzpeldētu kas līdzīgs. Tā nu tas ir. Kaut kā jau tiem izstrādātājiem (paša kodeka) ir jāpelna. Neviens jau nebūtu ar mieru, ka ar viņa izstrādāto mantu, nemaksājot ne kapeikas, tu, piemēram, pelni ļimonus :)
 • В Рими или на заправках продаются таблички: "Aizliegts smēķēt" ?
  депо
 • Kapec te ir aizliegts uzdod personiskus jautajumus ???
  wot nau nejausmas pēc kādiem principiem šķiro~patusējot kaimiņu (kriewu sadaļā) tur ir brīwība wisam,tik protams otru aizskart newar~te wiens wārds netāds ka jau dzēš jaut wai sliktākajā gadienā bano
 • kaa butu ja alhahols buutu aizliegts ar likumu....
  Man no tā dzīve nemainītos, tā ka es PAR.
 • Kāspēc iekš facebook aizliegts aicinaat nepazistamus?
  Cik atceros, Jums, Cienītais, jau bija šaize ar draugiem.lv  :D
  Ja tas ir viss, ko teici, tad ir dīvaini. Tu acini tā normāli -bez mēdīšanās, piedaudzībām un neķītrībām? Varbūt kāds lietotājs vienkārši nejauši uzspiedis "ziņot par pārkāpumu", kaut tas maz ticams, jo tur droši vien ar vienu vienkāršu klikški ir par maz. Tavs profils ir "normāls"!? -nav tur kādu kailfoto vai sado-mazo scēnu vktml..
  Vai arī Tev vienkārši ir tāda aura. Tad tur neko nevar darīt.
  Tikko atvēru "noteikumus". Jā te ir tāds punkts :
  5. Protecting Other People's Rights:
      9. You will not tag users or send email invitations to non-users without their consent. - tik un tā nevaru iebraukt, ko tur esi samuģījis. Bet Tev ir talants - tas viennozīmīgi.   (joks, protams).
  Gaidīsim citas atbildes.
 • Labrīt! Kas tagad ir aizliegts skolās attiecībā uz ārējo izskatu?
  Vai tad vispār kaut kas ir aizliegts? Skatos uz savas bijušās pamatenes meitenēm - nu zini, viena daļa toč pēc mau*ām izskatās. Jo plikāk, jo labāk viņu izpratnē. kas attiecas uz mana bijušā tehnikuma meitenēm, tur jau tas stils meitenēm pa kapeiku vairāk piestāv, bet arī viena daļa kā pēdējās mau*kas izskatās. Pārējās meitenes iet piedienīgā izskatā uz skolu. neiztiek arī bez ļautiņiem,kas ir riktīgi sacaurumoti ar dzelžiem (tobiš pīrsingiem...man ir viens pīrsings, vairāk negribu...) vai kas ģērbjas kārtu kārtās, visādos mega paltrakos. tāds stils. Skatoties uz sievietēm/meitenēm/kundzēm, kas mācās manā fakultātē - stils ir piedienīgs, lielākoties atbilstošs vecumam. Kā nekā cilvēki ir jau pieauguši un dudz maz ar veselo saprātu mājās...protams, gadās arī pa kādam izņēmumam, bet vismaz tur, kur esmu mācījusies, neviens nav kladzinājis par kaut kādiem striktiem noteikumiem atttiecībā uz ģērbšanos... tik pāris učenes ir aizrādījušas par ģērbšanos vai kosmētiku. man personīgi tādi aizrādījumi mācību iestādēs nav bijuši (vismaz es nevienu neatceros), jo es ģērbjos piedienīgi vairāk vai mazāk :D Vienu reizi dabuju aizrādījumu no pagasta bibliotekāres, kas pateica, ka manām apaļīgajām kājām nepiestāv tik pieguļošas bikses...a man po, galvenais, ka manam vīrietim patīk  
 • Vai jums ir gadijies,ka satiekaties ar,kadu un taja pasha laika domajat par citu???
  Man personīgi nav, bet vajag tā lai kad satiec to cilvēku tad aizmirsti visu pārējo nevis tieši otrādi
 • No kāda metāla ražotu virtuves inventāru ir aizliegts lietot ēdināšanas uzņēmumos?
  Ne no viena vien.
  Bīstamākais (indīgs) no sadzīvē   plašpielietotiem metāliem ir svins. Bet nav dzirdēts, ka no tā taisītu ēdampiederumus.
  Pēc netā atrastās informācijas - vecais, labais alumīnijs .  
  Šitajos jābūt atrakstītam: MK noteikumi Nr.596
  38. Trauki, galda piederumi un virtuves inventārs atbilst obligātajām nekaitīguma prasībām, kas noteiktas materiāliem un priekšmetiem, kuri nonāk saskarē ar pārtiku. Aizliegts lietot alumīnija galda piederumus un alumīnija traukus ēdiena pagatavošanai. Trauku, galda piederumu, virtuves trauku un inventāra mazgāšanai izmanto atbilstošus mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus, ievērojot to lietošanas instrukciju.
  (MK 08.07.2003. noteikumu Nr.385 redakcijā)

 • Vai taisnība, ka Ziemeļkorejā ir aizliegts internets, vai tās tik baumas?
  Tur internets ir , cik tur , precīzi nenosaukšu , bet 638 cilvēkiem, kaut kur (to sen lasīju taj adresē Interesanti fakti.lv) drošvien partijas nomenklatūrai.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system