Labākā atbilde

    1.  2 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Dabas Mātes ielikta programma.

Atbildes

    1.  2 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    jo citiem par varu mīļa nebūšu ,tikai sev

    1.  2 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529380 13 g  

    Jebkurš organisms pie dzīvības ir egoists - samierinies ar to.

    1.  1 0

    SensLietotajs 6 (10105)411139 13 g  

    Es un mīlēt sevi nu diez vai, ka sevi mīlu

    1.  1 0

    Ciepanick (46) 6 (14054)3542 13 g  

    kaut kā jau vajag ar sevi sadzīt!

    1.  1 0

    likky666 7 (27714)31026 13 g  

    Kurs tad cits, ja ne pats? Neviens nekad nebūs tik tuvs, kā pats sev un nevienu nekad tik labi nepazīsi kā pats sevi.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system