Atbildes

  1.  1 0

  incz 5 (4164)38 16 g  

  ~Reiki ir sena dziedniecības sistēma, kas palīdz uzlabot veselību un nostiprināt to. Reiki ir meditācijas prakse, relaksācijas un atpūtas iespēja ķermenim un garam. Reiki ir harmonisks dzīves veids, jo ietver sevī filozofiskus pamatprincipus, kas palīdz saglabāt mieru, stabilitāti un līdzsvaru sevī un savā apkārtējā dzīvē. Šobrīd, mūsdienu steigas un stresa pilnajā dzīvē, tam ir būtiska nozīme labas pašsajūtas saglabāšanā un nostiprināšanā.~

Līdzīgie jautājumi

 • kas ir reiki?
  Iepazīstoties ar Reiki, mūsu dzīve kļūst skaistāka, krāsaināka, tajā ienāk vairāk mīlestības. Mēs iepazīstam sevi un pasauli ap mums. Mēs uzlabojam savu veselību, piepildam savas klusās vēlmes un visdrosmīgākos sapņus. Mēs kļūstam atvērtāki, līdzjūtīgāki, piedodošāki un mīlošāki. Mūsu dzīve kļūst laimīgāka.
  Reiki ir brīnums un reizē tas ir arī liels darbs. Reiki ir ceļš, pa kuru varam iet visu dzīvi. Varbūt tas ir arī Jūsu ceļš? • Kas Reiki ir īstenībā – mācība, filozofija vai ārstniecības veids?
  Tu neticēsi, bet reiki ir filozofiska mācība par dziedniecību. Ja esi apguvis reiki, tad tev neviena slimība vairs nav bīstama, jo reiki darbojas tikai un vienīgi ar dabas dotām enerģijām, kuras izmantot dziedniecībā spēj iemācīt vienīgi reiki Skolotājs vai Meistars. Reiki apgūt pašmācības ceļā ir neiespējami!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system