Labākā atbilde

    1.  0 0

    kersty 5 (2731)529 18 g  

    tas kas tev vislabāk patīk ...

Atbildes

    1.  1 0

    KUBUS 5 (4600)1212 18 g  

    Vot tas ir stilīgi http://www.youtube.com/watch?v=Qc-NCilQ6d4 :D:DDD

    1.  0 0

    madeira93 6 (13106)2627 18 g  

    miilestiiba un naids,
    bagaatiiba un nabadziiba,
    melns un balts,
    es

    1.  0 0

    wvicha 6 (8740)239 18 g  

    Nu kopsavilkumā sanāk, ka stilīgi ir būt tādam pašam kā pārējie (trulam un vienveidīgam. Darīt kautko tikai tāpēc, ka tā dara visi. Ģērbties tizlās drēbēs tikai tāpēc, ka viņas tobrīd ir modē utt.).  

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 18 g  

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 18 g  

    Sovasar stiliigas ir zalja,lilaa un dzeltena kraasa! ;)
    Pasham cilveekam jaabut ar stla izjuutu, jaamak kombineet apgjeerbi! Protams stiliigas ir ari firmu dreebes!

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 18 g  

    stiliigs ir tck :)

    1.  0 0

    falcoo (42) 5 (4404)318 18 g  

    ES :D

    1.  0 0

    liiguce (34) 4 (2050)411 18 g  

    ja par apgjeerbu, tad tas kas tev labaak piestaav un patiik, nav jeegas dziities peec modes standartiem, tad tu paliec garlaiciigs un neorgjinaals ;)

    1.  0 0

    agapimuuu 7 (20660)416103 18 g  

    ,mans laacuks :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system