Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Kas jūs esiet pēc horoskopa?
 • ko juus varat pateikt par zivi un veezi (peec horoskopa) saviem vaardiem (vai iekopeejot peec saderiibas no i-neta) ?
  Es esmu zivs un vīrs ir vēzis.Saderība ir laba.Protam viens pie otra pielāgoties.Bet tas nāk ar gadiem.Reti strīdamies.Esam kopā jau 15 gadus.Bet Zivs prot pielāgoties ātri pie otra cilvēka.
  Bet Horoskopam taisnību ir daudz.
  Par vēzi-Vēzis mīl pašaizliedzīgi, gatavs upurēties otra labā, piedot tam visus pasaules grēkus, lai tikai abi paliktu kopā. Vēzim ģimene un māja ir svarīgākais dzīvē.Pēc gada mēs abi esam mājas kaķi.
  vislabākā savienība ir Vēzis – Zivs. Gan garīgā, gan fiziskā ziņā viņiem lieliski saskan. Abi šie partneri ir apveltīti ar spēcīgu iztēli, un viņiem ir daudz kas kopīgs apspriežams. Abi ir lieli romantiķi.

  ZIVS + VĒZIS. Ūdens + ūdens = plūdi.

  Zivs un Vēža kombinācijai diezgan viegli būtu sasniegt situāciju, kad abi jūtas apmierināti un ērti. Jums ir ļoti spēcīga emocionālā saderība. Tas ir tāpēc, ka jūsu abu zodiaka zīmes atrodas zem viena elementa – ūdens. Šo saistību starp jums jūs sajutīsiet jau acumirklī pirmajā tikšanās reizē.

  Jūs tīri instinktīvi viens otru sapratīsiet. Jūs abi protat gādāt un atbalstīt otru un visbiežāk jūs vienkārši zināsiet, ko otrs vēlas. Jums abiem arī ir ļoti attīstīta intuīcija. Bieži būsiet saskaņā ar otru. Sajūtas ir šajās attiecībās ir vissvarīgākās.

  Jūs abi esat ļoti elastīgi, tāpēc nepievēršat tik lielu uzmanību tam, kāds ir jūsu dzīves virziens. Tas ir aizraujoši, bet tas var būt mulsinoši, ja sāksiet dzīvot kopā. Jūsu attiecībām tomēr ir jābūt skaidri saprotamām, jāzina, vai tās virzās uz stabilām ilgtermiņa attiecībām.

  Zivs ir psiholoģiska zīme, Vēzis arī ir intuitīvs, bet izpausmes veids ir daudz praktiskāks. Vēzis ir ģimenisks, visa uzmanība tiek veltītai tikai tai. Zivs savu mīlestību dala starp ģimeni un draugiem. Šādi pieeja daudziem Vēžiem ir pārāk nesaprotama, tāpēc bieži viņi ar to nav mierā.

  Lai arī kā, starp jums pastāv cieša saikne. Vēzis ir ļoti untumaina zīme un savu nepatiku pret kādu spēj ilgi atcerēties. Zivs arī ir diezgan untumaina, bet viņa ātri spēj aizmirst nelielas sāpes un pārpratumus.

  Sajūtas, pieskārieni un savu emociju izpausme, un taktiskums ir vēl dažas lietas, kuras jums ir kopīgas. Arī seksuālā dzirkstelīte sāks lidot, kad abi satiksieties. Jūs ārkārtīgi pievelkat viens otru, tāpēc arī fiziskās attiecības būs neparastas, bet brīnišķīgas.

  Suns un Tīģeris-Būs labi. Viņi atbalstīs vienas un tās pašas idejas un cīnīsies kopā. Par mīlestību tad gan piemirsīs.

  ja tev interesē saderība,vari pamēģināt šeit
  http://www.mylovecal.com
 • Cik biezi esiet sarunaajusi aklo randinju un peec tam neieradushies?
  mm... prikola peec kkad jau pasen atpakalj... :D sarunaaju ar trim puishiem, ar visiem satikties viena vietaa... :) pati arii tur biju, vinjus redzeeju...bet nepiegaaju klaat, nk gribeeju pajautroties kaa vinji skraida apkaart autoostai ar telefoniem pie auss... :D
 • Kāda ir jūsu horoskopa zīme un kas jūs esat pēc ķīniešu horoskopa?
  žurka +  ūdensvīrs = ūdensžurka  
 • Jūsu horoskopa zīme?
  Ūdensvīrs - pats seksīgākais horoskops
 • Kas tu esi pec Horoskopa ?
  Lauva...=))
  ideāli atbilstu Savam horoskopam...
 • Kas esat pēc horoskopa zīmes?
  ūdensvīrs...., bet kādam varbūt laba sieva:)).
 • pēc horoskopa vēzis-ir kas sakāms par vēžiem?
  Pati esmu vēzis, un man ir daudz ko teikt! :D īsumā- emocionāla, līdz sirds dziļumiem patiesa, gudra, attapīga, draudzīga, sabiedriska, fleksibla, utt. Vienmēr eksistē savs viedoklis, ļoti labi darbojos ar cilvēkiem grupās. Varu ar jebkuru cilvēku par jebko parunāt :) Ir jārēķinās ar čīkstēšanām un ir ļoti, ļoti jāseko līdz ko runā, savādāk uzreiz vēzis apvainosies un dabūsi 2x ilgāk mierināt! Bet tas ir vairāk par mani. Nu kaut kā tā :)
 • Kas jūs esat pēc horoskopa?
  Lauviņa un man tīri labi patīk. :)
  Pa retam lasu horoskopus, tie mani neiespaido, bet ir gadījies, ka šis tas no tā arī piepildās.
 • Kas tu esi pēc horoskopa?
  Dvīņi. :)


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system