Labākā atbilde

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 8 g  

  Pie vesela saprāta grib panākt sev vēlamo rezultātu. Tam , tāpat kā visam šajā pasaulē priekš mums (relatīvā skatījumā, protams), ir gan pozitīvā, gan negatīvā puse. Visu izsaka motīvi un rezultāts.  Piemēram, ja kāds kādam bez miega jau 40 stundas pēc kārtas mēģina izsist infomāciju:"Kur liki c-4 ar taimeri, mērgli?" Dievs dod viņam pacietību un veselību to informāciju izsist!
  Nepiekāpība vai uzbāzība, kas jau pārkāpj ētiskas robežas, bieži vien ir arī neaudzinātības, psihiskas nelīdzsvarotības/slimības/traumu rezultāts, vai arī nav dzīvē dabūta mācība. Līdz ar ko -  konkrēta situācija, konkr;ēta atbilde, konkrēts vērtējums, savādāk nekādīgi.

Atbildes

  1.  1 0

  weronika800 6 (18518)3512 8 g  

  grib panākt savu   un par katru cenu

  1.  0 0

  Rigas puika (30) 6 (13190)52184 8 g  

  ''Naglastj vtoroje šcastje'' kā krievi saka. Būtībā DrDestroy ļoti pareizi pateica, piekrītu. Parasti gan uzbāzība ir liels egoisms, un tas no sērijas - bērns sitīsies, pret zemi lai dabūtu no vecākiem kāroto mantiņu, tikai pieaugušais to darīs jau izsmalcinātak, pēc principa-Mērķis attaisno līdzekļus. Protams var būt psihiskās novirzēs ar tas darīts, bet tas kā sak, speciālistu un konkrētās situācijas apstākļos izsakāms.
  Un kā jau visam ir arī šim kāda pozitīva puse - ja VAJADZĒS ļoti, tu darīsi arī labu, nesavtīgi palīdzēsi, meklēsi ka arvien pilnveidoties, darīsi apkārtni labāku...bet godīgi-tadu cilvēku maz, tiešām maz.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system