Atbildes

    1.  3 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Neko dižu, pa māju, nedaudz paķimerēšos ar elektrību pagrabā, tekošie lauku darbiņi, neiespringstot. Droši vien kādu filmu paskatīšos un kurināšu krāsni. Ceru, ka šīs ir pēdējās 2 salīgās diennaktis, nepatīk - pārējais būtu paciešami, bet kurināmais maksā naudu un tā no debesīm nebirst.  

    1.  3 0

    ullas 6 (11888)3646 13 g  

    Plāni lieli,Pūpolsvētdiena pirmajai jāpieceļas un visus riktīgi jānoper,tad vienam fruktam dzimumdiena,tātad rosols,kotletes utt.tad jāizvada aizsēdējušies ciemiņi un jānovāc piedrazotā māja.......

    1.  2 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    iešu pēc pūpiliem

    1.  1 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529378 13 g  

    Nu, ja aukstums turēsies, tad,protams, mājās sēdēšu - vecais mans ar nebūs un mozgas nekompostrēs. Sēdēšu te ircā, besīšu jūs te ar saviem mūžīgajiem jautājumiem , ieraušu aliņu, kā ik vakarus, skatīšos filmas, seriālus Luz Maria, Supernatural, Charmed, ja būs labs laiks-vazāšos ārā. Nu nekas jauns.

    1.  1 0

    cukupupa 5 (3732)11158 13 g  

    Aizbraukšu uz Doma laukumu nosvinēt pūpolsvētdienu.  

    1.  0 0

    SensLietotajs 6 (10105)411138 13 g  

    Nekas special nav ieplānots. Noteiktu noskatīšos kādu filmu. Nu tā netā pasēdēšu, ar suni arā pastaigāšu, nu varbūt, ja atnāk iedvesmas mūza kādu rindiņu uzrakstīšu, domāšu par viņu, viss ka parasti.

    1.  0 0

    Lindiena 5 (4278)1412 13 g  

    rīt braukšu uz Liepāju klausīties un skatīties Rebel riot un Oranžās brīvdienas :)

    1.  0 0

    seville 7 (25365)3313 13 g  

    pūpolus jau saplūcu - khmmmm .... kā es visiem sadošu!
    nu, lūk, tas galvenais, citād...darbi, darbi, darbi...

    1.  0 0

    likky666 7 (27714)31026 13 g  

    Mācīšos kardioloģiju un patoloģiju.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system