Labākā atbilde

  1.  1 0

  Evisa 8 (138676)420109 9 g  

  Tad jāmaina darbs! Nav jēgas strādāt tādā darbā, uz kuru jāiet kā uz ešafotu!

Atbildes

  1.  0 0

  eldarite 4 (1486)38 9 g  

  Man palīdz, ja vadībai palūdzu kaut 2 dienas brīvas nedēļas vidū. Izslēdzu mobilo, aizbraucu viena pati pie jūras, zīmēju smiltīs, izskrienos, daru visu, kas ienāk prātā. Pēc tam kādu laiciņu atkal jūtos labi.
  Bet ja nopietni.. var jau aiziet pie vadības un izrunāt to, kas sasāpējis. (Man laikam veicas, jo tiešām varu tā izdarīt).
  Bet, ja neapmierinātība Tev tomēr nepazūd, varbūt tiešām jādomā par darba maiņu. Nemoci sevi ar vainas apziņu (tā ir viena no depresijas izraisītājām un to nu tev diez vai vajag).

  1.  0 0

  meicha (28) 6 (7638)3516 9 g  

  Iegādājies suni. Būs no rīta laicīgāk jāceļas lai izvestu laukā un tad uzreiz taisīties un darbu. Pienākumi jāpilda vien būs.

  1.  0 0

  evil-devil (29) 6 (8952)2412 9 g  

  jaapaluudz lai kaads atnes motivaaciju un uzgaazj virsu vai arii vienkaarshi iebaro!

  1.  0 0

  Kindra 6 (15918)228 9 g  

  Algas dienas nav motivācija?

  1.  0 0

  kikadilla 6 (9132)3845 9 g  

  šazinaties ar draugiem kam ari ir jaiet uz darbu un janovel laba dienai lai kaut cik vieglak butu gan tev gan vinam

  1.  0 0

  agapimuuu 7 (20660)41269 9 g  

  padoma par to ka tu atnem sev taa algu :)

  uzreiz pamodisies

Līdzīgie jautājumi

 • Что за motivācijas vēstulе? (внутри)
  это зло. письмо, в котором ты должна логически мотивировать, почему на это рабочее место должны взять именно тебя, а не остальных претендентов.
  формы особой вроде не было никогда, просто письмо, нормально написанное

  Рекомендательное письмо
  - это другое.. это письма с прошлых работ от работодателя, а мотивационное письмо пишется от тебя лично
 • Vai māki uzrakstīt labu motivācijas vēstuli?
  aha. maaku, tas jau man šķiet jaamak...jo taas jau vajag dazhreiz klaat cv.
 • Kā pareizi ir jāraksta motivācijas vēstule? Kur var dabūt pieraksta piemēru?
  Te ir viss kas tev vajadzīgs

  Pārējais ir tikai tava pareiza izvēle un motivācija

  http://www.google.lv/search?hl=lv&rlz=1C1GGLS_lvLV295LV303&q=CV+paraugi&btnG=Meklēt&meta=
 • Kurs nevar aizmigt un rita vajag agri celties uz darbu? =(
  Es nevaru aizmikt un arī negribu jo esmu tā var teikt tāds naktscilvēciņš un rīt man uz darbu nav,jo man ir atvaļinājums :D
 • Kā saņemties? Kad ir mērķi un pirms vasaras pie tiem ir strādāts, joprojām mērķi ir galvā, bet motivācijas ir maz, ir slinkums un tādā garā?
  predator1989 brīnišķīgi paskaidroja- mērķus var sadalīt sīkāk, var sākt ar mazumu.... Ja tie nav sadalāmi, tad ieplāno dienu, kad Tu tos sāksi īstenot. Bet tā reāli - tiešām ieplāno un sāc gataoties, lai tajā dienā Tev būtu viss nepieciešamais. Paziņo arī saviem draugiem vai radiem, ko un kā Tu grasies darīt, saki ka Tev ir vajadzīga viņu palīdzba un ja tu kaut ko konkētu neizdari līdz kādam noteiktam laikam, saki lai viņi Tev izdomā sodus vai arī palūdz lai viņi Tevi pamotivē (atkarībā no tā kas Tevi vairāk stimulētu turpināt iesākto). Reizem tieši atbalsts no apkārtējiem ir ļoti svarīgs. Vari par Feisbukā vai kādā citā portālāuzsākt savu blogu- ar to kā Tev veicas savu mērķu realizēšanā. Domāju, ka tad jau arī būs nedaudz kauns, kad nāksies publiski atzīties, ka esi tomēr noslinkojis.
  Varbūt Tavi mērķi ir tādi, ka Tu vaŗetu sev atrast kādus domubiedrus un kaut ko darīt kopā? Arī tas palīdz izvairīties no slinkošanas. Internetā ir arī pilns ar dažādiem motivējošiem izteicieniem. Palasi, varūt ka tas Tevi iedvesmo? Un vēl tāds variants- parunā ar kādiem cilvēkiem, kas Tev liek sasparoties. Tiešām ar tādiem, kuri ir darbīgi, kuri vienmēr sasniedz savus mērķus. Reizēm tas arī palīdz saņemties.
 • Kāpēc rītos negribas celties?
  Tāpēc, ka patiesībā - guļus stāvoklis cilvēkam ir pati ērtākā, tātad - piemērotākā poza. Tas, ka mums no dabas esot ieprogrammēts - staigāt stāvus, ir nožēlojams mīts. Mēs esam radīti līšanai, rāpošanai un tupēšanai. Un tas nebija darbs, kas pirmajam cilvim lika piecelties kājās, tā bija elementāra ziņķāre. Visticamāk, ka šo kauna darbu paveica sieviete - viņa paslējās augstāk, lai redzētu - vai aiz tiem pirmatnējiem krūmiem neatrodas kāds nedarbiem piemērots tēviņš...  
 • Kā piespiežat sevi no rītiem celties ?!
  nekā- pieceļos (tas nozīmē ka diena jau ir labi esākusies) tad kā zombijs noeju uz pirmo stāvu (vakar nokritu no priekšpēdējā pakāpiena b#e :@) noskaloju purnu aukstā ūdenī un tad uztaisu sev kafiju vai izdzeru aukstu shark =]]
 • Kas liek celties jusu pashvertejumam?
  Citu cilvēku pozitīvās atsauksmes par manu darbu, pretējā dzimuma pārstāvju komplimenti par manu izskatu, uzslavas u.c.
 • Ko tu darītu, ja pēkšņi Tavās mājās tualetes podā sāktu celties ūdens? :D
  mekletu laivu vai peldrinkji.. vai ari spaini un visu uz vannu.. butu baigi labas udens proceduras ar biezuminjiem
 • Ja rit no rita tu varetu celties ar kadam jaunam spejam,kadas tas butu ?
  Katrai spējai būtu savi mīnusi arī, ja tā labi padomā, bet es varbūt gribētu mācēt lasīt cilvēku domas, ne visu laiku, bet brīdī, kad pati vēlos - paskatos uz konkrētu cilvēku un dzirdu ko viņš domā... :) mīnusi tādi, ka cilvēks varētu domāt arī kko riebīgu, nejauku par mani vai man tuviem cilvēkiem un tas mani varētu sāpināt :) bet tie jau tik sapņi :)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system