Atbildes

  1.  1 0

  Lacux (36) 1 (117) 14 g  

  Rodas jautājums kāpēc palaidi šo cilvēku? Trūkst gan nelielas informācijas, lai precīzi atbildētu uz jautājumu! Ja palaidi meiteni, lai cilvēks, kuru mīli jūtas laimīgs - ir apsveicami, tā tomēr ir patiesāka mīlestības izrādīšana, jo esi uzupurējies otra cilvēka labā! Bet korekti nav manos spēkos tev teikt, ko darī! Es nezinu patiesos iemeslus, kas notika, kāpēc meitene vēlējās aiziet!
  Bet mīļs ar varu nekļūsi, vai meitene tevi mīlēja? Varbūt arī ir labāk, ka meitene aizgāja, jo šad tad jaunībā cilvēki jauc mīlestību ar patikšanu, aizraušanos un iemīlēšanos ( tas nav viens un tas pats - kas ir mīlestība). Ja tu mīlēji, mīli - labākais ko vari darīt - ir izrunāties! Atbilde rodas sarunas veidā, šad tad ari klusuma brīdis ir labs, tajā laikā izkrastilizējas patiesās jūtas vienam pret otru! Ja meitene nespēs dzīvot bez tevis, tad viņa atgriezīsies! Atceries - dot viņai tikai mazāko iemeslu to darīt! Sieviešu diena vairs nav aiz kalniem, labākais laiks - jo tev ir viss vienkāršākais iemesls satikt viņu, apsveikt vai uzdāvināt ( nosūtīt rozītes ar zīmīti).
  Bet nenokar degunu, ja tās tomēr nebija īstās atiecības - atceries, kaut kur tev blakām ir tā īstā mīlestība!
  Nepadodies - atceries - brīžiem par pat nieku ir jācīnās, un brīžiem par niekiem nav vērts cīnīties - bet kas ir labāks  - zini tikai tu pats :)

  1.  1 0

  alla322 (39) 1 (106) 14 g  

  Tu pareizi izdarīji,ka palaidi viņu,ja arī viņa tevi būs mīlējusi no sirds un dvēseles,tad viņa atgriezīsies,jo sapratīs ka neatradīs nevienu labāku par tevi.

  1.  0 0

  Mexikana (37) 4 (1987)38 14 g  

  Aizej nopirci lielu ( ap 50) rozu puski, tad aizej pie meitenes un teici ka mili vinu no sirds un gribi but kopa ar vinu un vispar gribi precet vinu. Tas var palidzet. Ja tiesham mili un loti nopietns puisis, jo ar tadam lietam nejoko.
  Bet ja tu tikai doma ka mili un vispat tuda-sjuda, tad vari tikai piedzerties.

  1.  0 0

  rigusik 2 (458)12 14 g  

  Tad pareizi ka dariji jo ka visi saka sirdij nevar pavelet un vina to nevareja un vinai patika cits  un vina aizgjaa...man arrii ta gadijas tapec ticu kada ir sajuta..

  1.  0 0

  sNuuFix (30) 4 (2321)27 14 g  

  Ja tu viņu palaidi tāpēc, ka mīlēji viņu patiesi un no sirds un gribēji lai viņa būtu laimīga kautvai bez tevis, tad zini, tādi kā Tu ir retums un tiešām pašaizliedzīga rīcība tā bija, bet tomēr liec viņai arī to saprast, ka tu esi gatavs ciest sāpes tikai lai viņa būtu laimīga! ;)

  1.  0 0

  Tawreniite (31) 1 (162)1 14 g  

  ..iesaakumam labi noder 0.7..

  1.  0 0

  Gichy (32) 5 (4807)1415 14 g  

  No vienas puses, domāju, ka Tu darīji pareizi - nav jēgas pieturēt cilvēku, padarot to nelaimīgu tikai savtīgu iemeslu dēļ - lai pats justos labi, ar laiku Tu pats sāktu justies slikti.
  No otras puses: varbūt Tev vajadzēja censties kaut ko darīt lietas labā, lai arī viņa Tev pieķertos arvien vairāk.
  Ir grūti atbildēt nezinot visus apstākļus, taču šis ir tikai mans viedoklis. :)

  1.  0 0

  murmurite (55) 1 (148)1 14 g  

  Te arī būtu viena no daudzajām Mīlestības definīcijām - kad gribas rīkoties tā,lai tas otrs cilvēks būtu laimīgs.Kaut arī pašam nākas raudāt.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system