Labākā atbilde

  1.  3 0

  KEPKE (35) 7 (39830)423167 9 g  

  Ir jāsaprot vienkārša lieta, es savas bračkas aizstāvēju bērnu dārza laikā, tātad pirmais kautiņš viņu bērnu dārzā, kurā filmā es to redzēju? Man nezinu cik toreiz bija 6-7 gadiņi, pat TV nebija tajos gados. Un? Instinkti? Rūpes? Vēlme izdzīvot? Ģimenes drošība?
  Mūsdienās ir jāsaprot, kas ir pareizi un jābeidz audzināt šo stereotipisko "mīksto" paaudzi, kas bailes nezin, kas sportu nezin, kas var mierīgi noskatīties ka divi puikas māsu atspārda un tik tupa noskatīties.. pat policiju neizsaucot. Tik drošu, ka katra gājēju pāreja var būt pēdējā, jo vainīgs jau būs vadītājs un viņam nav jāskatās.. bērns bez mobīlā telefona? Heh!? Beatbildīgie vecāki, nopērkot telefonu aizmirst par rūpēm.. jo ja nu kas tad jau piezvanīs!
  ..kādu vīrieti tu gribi sev blakām? Lupatu, kas ģērbjas kā sieviete, krāso uzacis, liek grimu un ar trimmeri braukā pār kājām, bet mauriņu nopļaut nemāk?

  Filma ir filma, drīzāk ir jāizvērtē vai tādus raidījumus kā degpunkts var rādīt gaišajās stundās, jo patīkami zināt, ka slepkavas siro pa pilsētu :) Policisti man ir neskaitāmas reizes stāstījuši kāda ir patiesā dzīve, bet nejau velti viņi briesmīgākās lietas noklusē un nepublicē..

  Nejau filmas rada slepkavas, bet gan sociālie apstākļi kuros viņi dzīvo!

Atbildes

  1.  5 0

  seville 7 (25362)339 9 g  

  ja pirmstam ir skatītas visas pieejamās multenes, tad tā vardabība filmās, tāds nieks vien ir.

  1.  2 0

  despot_reality (31) 5 (3255)138 9 g  

  mauprat filmas vispar butu jaaizliedz skatities lidz 12 gadiem. bernam jaiemacas but pasham

  1.  1 0

  DiiDii 7 (31461)31240 9 g  

  Labāk? Droši vien, ka labāk ar erotiskajām ainām. Tādās tomēr arī šo to pozitīvu var iemācīties. Vardarbīgās filmās neko citu kā tikai vardarbību nemāca. Bet kā jau Vaavereens jau teica - skatīsies tik un tā. Ja ne kinoteātrī, tad mājās nokačās.

  1.  1 0

  Odium77 7 (43709)3412 9 g  

  ja cilveeks ir cirvis vinjam var raadiit melodraamas, labaaks nekljuus, bet ja ir normaali domaajosh un saprot kas un kaa, tad brutaalaakaas shausmu nesabojaas cilveeku.

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 9 g  

  Es domāju, ka nav labi neviena galējība. Interesants gan jautājums - pa kluso gribas pačukstēt, kurš gan Tev tādu ultimātu uzstādījis?
  Man škiet, ka "atslēga" pirmām kārtām ir pašos vecākos - viņu sirsnībā, mīlestībā, intelektā/izglītotībā, vispārējo procesu likumsakarību izpratnē. Ar direktīvu metodēm nekas nesanāks (it īpaši mūsdienās), bērns aug, attīstās un ja viņam uz kaut ko būs slimīga vilkme, tad pie mūsdienu tehnoloģiju attīstības ja nelūrēs mājās, tad lūrēs pie drauga/-dzenes un tādas lietas, no kurām arī mūsu paaudzei visi mati būs stāvus gaisā un ne tikai mati... ēm..sorry - nopeldēju no tēmas. :D
  Ko tad es īsti gribēju teikt (kāds var palīdzēt!? :D ). Nu jā - vārdu sakot doma tāda, ka ja vecākiem pašiem pierē kaut kas ir - tad viņi jau no mazotnes bērnam parādīs SKAISTO PASAULI, iemācīs atškirt patiesas vērtības no pseido/surogātiskas/postmodernistiskas drazas, iemācīs baudīt jaukas lietas, dabu, tehnoloģijas, mākslu utt., bet, sorry, ņemot mūsdienu skrabo realitāti, kad  ir dziļi otrā plānā, abi dirn visādās meklēšanās vietnēs, 90% brīvā laika kurn pie kastēm un domā, ka mazā radība neko nesaprot, jā, varbūt nesaprot, bet kapitāli "uzsūc" sevī visas enerģijas, domu, noskaņu vibrācijas (sauciet kā gribiet).
  Atbilde vecākiem: sākt ar sevi, savu attieksmi.
  http://irc.lv/video?id=8DTNhrAfVD4o
  http://irc.lv/video?id=xqdMRa8qW5Wk
  p.s. atcerējos vecos, labos DM - tekstos atbilde uz Tavu jautājumu. :)

  1.  0 0

  Vaavereens 7 (31431)41241 9 g  

  tapat skatiisies. :)

  1.  0 0

  SensLietotajs 6 (10100)4722 9 g  

  Taksh, lai skatās ko grib

  1.  0 0

  predator1989 7 (22460)4937 9 g  

  a man patīk filmas.
  ar tādu ainu, galīgi garām, labāk tādu kur ņemās tā pa riktīgo.    

  1.  0 0

  marcis-m (35) 7 (39255)31571 9 g  


  Kas būtu labāk 16gadīgam,skatītos vardarbību,vai tomēr filmu ar erotisku ainu. filmu ar erotisku ainu.

Līdzīgie jautājumi

 • Erotiskās ainas filmās
  Papildinot .. domāju, ka vienīgais, kas uzbudina, ir honorārs, kad "piķis" kabatā , tā no būceņa ārā bļaudams un to vecen  vairs nemūžam negrib redzēt! :D
 • Kurš ir pats erotiskākais auglis? Kapēc?
  Melone... :)) Grūti iedomāties ko erotiskāku kā skatu kā sieviete ēd meloni... :)) Dirty, dirty.. :)
 • Vai Tu izbaudi gaišo laiku? (turp. iekšā)
  Jā, tagad jūtu, ka tiešām varu paveikt vairak nekā ziemā, jo gaišums it kā rada vairāk laika.
 • Kas Tev vairāk garšo?(turp. iekšā)
  mmm lielās......... esmu ar lielum māniju saslimis... nu kā puķu pušķitis jūtās???
 • vardarbīgs vīrietis.
  Smags jautājums - smaga situācija! Mans viedoklis ir vienkārši aiziet uz policiju iesniegt sūdzību protams pēc nelaimes gadījuma, lai tiesu medicīnas ekspertīzei būtu pietiekami lieli pierādījumi par to ka viņš Tevi fiziski iepaido! Tad domāju viņam piešķirs naudas sodu pluss vel vecāku tiesību zaudējumu un arī aizliegs viņam ar Tevi tikties! ja arī mēģinās tad Tev par to atkal paziņojot pilicijai ka viņš vēl aizvien Tevi neliek mieru draud arī vēl lielākas ziepes!
  Bet galvenais ir - nebaidies no viņa! Atrodi sevī spēkus to izdarīt - vismaz bērna dēļ!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system