Atbildes

  1.  2 0

  lasma77 6 (5375)1413 10 g  

  Asteroiidu spraadzienam liidziigs domu salikums.

  1.  1 0

  mazinja89 (28) 1 (185)2 10 g  

  Gimene tas ir pats labakasi, skistakais,milakas ka svar but sini pasaule.. Bez gimenes tu esi vnk nekas..

  1.  0 0

  keira (31) 1 (174) 10 g  

  Man ģimene viennozīmīgi ir pirmajā vietā, lai kas arī nenotiktu!!!

  1.  0 0

  sophisticated (28) 6 (11350)2516 10 g  

  Visu.. Taas deelj esmu gatava dariit jebko..:))

  1.  0 0

  iewish 6 (5420)137 10 g  

  Shobriid iisti nezinu.. Katraa gadiijumaa tas wairs naw uztciibas un atbalsta punkts!

  1.  0 0

  kakis5 (63) 4 (1053)23 10 g  

  Visu.

  1.  0 0

  explosion3 (29) 3 (597)14 10 g  

  gimene man nozimee ljoti daudz es tur esmu dziivojusi augusi....gimene ir viss labaakais ko var veeleeties shajaa pasaulee bez taas es buutu nulle

  1.  0 0

  laima1000 (27) 6 (15165)3316 10 g  

  asocieejas uzreiz ar -mazgaa traukus,slauki maaju, atkal tavaa istabaa ir cuukukuuts, izsleedz tv, ej nost no datora, ej paeed, ej nomazgaa kakji,izved suni pastaigaat,aizej uz veikalu,utt..........tapeec man nepatiik no aaras naakt atpakalj uz maajaam :(......bet protams tas nenoziimee ka nemiilu vinjus ,protams ka miilu tikai apnicis tas viss jau sen,gribu aatraak savu dziivi

  1.  0 0

  black_angel_ 3 (501)23 10 g  

  tas ir rupes par sev milotu cilveku,un ja tev ir gimene tu nekad nebusi vientuls...un tev vienmer bus blakus cilveks,kas tev uzklausis...

Līdzīgie jautājumi

 • Ko tew dod gjimene?
  neko..
  diemzheel..
 • gjimene?karjera?
  Protams ka abi kopa, ja ir milosha gimene tad arii drankiigs darbs var nelikties tik slikts. Un otraadi, ja ir labs darbs, bet esi viens tad darbs nedos velamo gandarijumu ... Tikai esot abiem kopaa cilveeks vareetu justies daudz maz piepildiits ;) Protams veel jau ir hobiji :D
 • cik svariiga jums ir gjimene???
  man gimene ir viss kops ta briza kad ta izveidojas. man diemzel tada laime nebija izbaudit istu gimenes dzivi,jo vecaki nomira un mani ar braliem un masam izmetaja pa pasauli.tadel censos saglabat berniem vajadzigo gimenes garu,lai viniem butu ista sapratne par gimenes butibu.
 • Ko Tev noziimee suns?
  Man ir mans suns, mīlu viņu tik ļoti, ka to nevar izteikt vārdos! Man suns nozīmē kaut ko ļoti svarīgu - šis suns, kas man pašlaik ir, vnk ir mana mūža mīlestība, un nekad nebūs dzīvnieka, kurš man spētu aizstāt viņu, vai kļūt mīļāks par šo mazo, jauko radībiņu... :) Tas ir draugs, uzticama persona, kažoks, kurā paraudāt, kad ir smagi... :)
 • ko noziimee jokarepesetee???
  Na joxaidii vai kkas tamlidzigs,ta parasti izsakaas...
 • ko noziimee ""sabkstiisimies"" ?????????
  nevari izrunāt.. iesaku logopēdu!!!!=D
 • ko noziimee kaartiigs chakars?
  Subjektīvs situācijas apzīmējums. Kad situācija pāraug par problēmu -t.i. - indivīds savu fizisko un/vai prāta spēju limita dēļ (un itin bieži PAŠA uzstādītās latiņas dēļ) nespēj pozitīvi atrisināt radušos situāciju vai arī tas prasa daudz lielāku enerģijas, līdzekļu un/vai laika patēriņu.
  Kāpēc subjektīvs (realtīvs)!? Piemēra pēc  - vienu un to pašu problēmu viens cilvēks atrisina ar smaidu un bez sviedra uz pieri   , citam identiska situācija var pārvērsties par gadsimta traģēdiju.
  Vislielākais čakars vienmēr un visur, PIRMKĀRT, būsim mēs paši sev.
 • Ko noziimee vaards бришка
  бришка = briška,iespējams tas ir īpašvārds,kas nemaz savādāk netulkojas.Nu vismaz man tā liekas,jo kā ar sugas vārdu neesmu ar to nekur saskārusies.
 • Vai jus zinaat ko noziimee Miilestiiba???
  Ja es nepiekrītu šim tekstam tad sanāk, ka es nezinu kas tā tāda ir?
  - Ņu piedod, es to esmu izjutusi savādāku...kāds cits vēl savādāku. Katram tā ir sava...un visiem būs taisnība, par to, kas tā Mīlestība tāda ir.
 • ko juspraat noziimee draudzziba?
  Draudzība nozīmē to, ka cilvēks nepamet tevi, kad tu esi sūdos līdz ausīm. Man tā bija un es redzēju, kas ir draugi, kas nav. Vairākas reizes. Ar draugiem arī ļoti bieži nākas strīdēties, bet tas ir tikai normāli.  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system