Labākā atbilde

    1.  0 0

    multiubags 6 (8352)2317 18 g  

    es neredzēju!atstāstīsi?

Atbildes

    1.  1 0

    Letinhs 7 (48143)410131 18 g  

    tāds sviests bet man patika!!!!!!!!!

    1.  1 0

    Dziniss 5 (3692)519 18 g  

    nezinu gan!

    1.  0 0

    kashkiigaa 5 (2968)317 18 g  

    Es divreiz redzeju un vienalga patik...

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 18 g  

    Jaukākā filma, kādu vien biju redzējusi. Patika.

    1.  0 0

    aapa 6 (13058)3849 18 g  

    Es, es, es arī redzēju!!

    1.  0 0

    Ninitry (38) 4 (2183)423 18 g  

    Es redzēju, man patika!!! Tādas patriotiskas emocijas uzdzen!!!

    1.  0 0

    sievina_17 5 (2859)315 18 g  

    nju es jau nē...

    1.  0 0

    Lailux 6 (6267)21059 18 g  

    Esmu redzējusi un domāju, ka katra Latvieša pienākums būtu paskatīties to filmu!:)
    Filma ir laba!

    1.  0 0

    Munkys (37) 4 (1264)521 18 g  

    Noskatījos un varu teikt, ka Oskaru nedotu, bet Zelta Globusu gan. Labākā latviešu filma, kuru esmu redzējis. Karš, drāma tai pašā vietā daudz humora, draugu attiecības, dzīves jēga un pats galvenais patriotisms, kas uzdzen tādas emocijas. Iesaku katram latvietim šo filmu noskatīties!!! :)

    1.  0 0

    miesa5 5 (3232)1629 18 g  

    Vēl neesmu!

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 18 g  

    veelaizvien ceru driizumaa noskatiities :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system