Atbildes

  1.  2 0

  missey (26) 2 (466)5 9 g  

  njaaaaa greizsirdiibai noteikti jaabuut jo tas paraada ka puisim ir juutas pret tevi... bet protams paar striipu paarsaut ar nevaig... :)

  1.  0 0

  sirsninja23 (33) 6 (9161)2315 9 g  

  nju mazlietinj jau var taa greizsirdiiba buut....bet kas par daudz tas par skaadi!!!!!!

  1.  0 0

  sigitare 3 (699)25 9 g  

  Nu greizsirdiibai druscinn ir jaabuut......

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420108 9 g  

  Ja pilnīgi nav greizsirdības, tad liekas, ka nav arī jūtu, tāpēc greizsirdībai tomēr ir jābūt, bet tikai tik daudz, lai otrs cilvēks no tā neciestu!

  1.  0 0

  Sinty 6 (7478)2511 9 g  

  greizsirdiigie.. :)
  bet ne paarlieku.. taadi kas neiebrauc galejiibaas :)
  taa wismaz Tu juuti , ka esi swariiga tam cilweekam un ka winsh negrib daliities ar tewi ,mm patiikama sajuuta :))

  1.  0 0

  Rahele 6 (5809)1313 9 g  

  veselīgi greizsirdīgi... :)

  1.  0 0

  Kristiinee 6 (6469)2415 9 g  

  Puisim IR jābūt greizsirdīgam, taču ne visas greizsirdības lēkmes būtu jāizrāda.

  1.  0 0

  evucytis 2 (412)7 9 g  

  var būt nedaudz , bet ja jākaujas ar katru , kas pievērš uzmanību ta jau par traku

  1.  0 0

  AntiAngeL (30) 7 (38141)4822 9 g  

  Viņām patīku es :DDD

  1.  0 0

  zveerinjsh 6 (6303)129 9 g  

  normālās devās pat greizsirdība ir laba!

  man tomēr labāk patīk ja nedaudz tā greizsirdība ir!
  ja puisis neizrāda ne mazākās greizsirdības pazīmes, tad ir tāda sajūta ka viņam neko nenozīmētu, it kā nebūtu nekādu jūtu.

  ..manuprāt ir taču patīkami, ja puisis ir mazliet greizsirdīgs, ir tik patīkami sajust ka tu viņam esi vajadzīga un ka nevēlas tevi  zaudēt..

  bet, protams , kas ir par daudz, tad jau arī par skādi....

  1.  0 0

  laima1000 (26) 6 (15165)3316 9 g  

  videeji greizsirdiigi-man nepatiktu ja mans puisis vispaar nebuutu greizsirrdiigs ja es flirteetu ar citu:Dbet slimiigi greizsirdiigu arii nepatiik....bet vispaar man patiik briivaas attieciibas

  1.  0 0

  MelnaSirds 6 (11035)21132 9 g  

  Greizsirdīgi normas robežās.

Līdzīgie jautājumi

 • tici vai ne~ir ļoti daudz tādu puišu, kuri labāk sev izvēlas nesmukas meitenes, tikai tāpēc, lai viņas viņiem nenoceltu???
  Domāju, ka neviens puisis apzināti sev neizvēlas mazāk glītu meiteni - vienkārši tās, kuras neizskatās pēc bārbijām un nav apmātas ar savu skaistumu, solārijiem, dārgām kosmētikām, lupatām, spīguļiem un citām skaistumlietām, puišiem patīk vairāk, jo viņas ir dvēseliski bagātākas, viņām citas vērtības ir primārākas nekā vienkārši skaista āriene.
 • jautajums meitenes?? kuri puisi jums labak patik sliktie vai labie ??
  sliktie - ar labajiem garlaicīgi reizēm!
 • Visu cienju Puishiem-kuri miil,saprot un dievina savas meitenes!:) uz kuriem attiecas vai neattiecas-komenteejiet:)
  aga ja to prastu tik novērtēt :(
 • Greizsirdība mēdz būt dažāda?
  Greizsirdība ir muļķīgais bailes par savu pozīciju zaudēšanu!
 • Vai tu esi greizsirdīga/s uz viņa/as pagātni?
  Nē, mēs abi dzīvojam tagadnē un izbaudam katru šo otra klātbūtnes mirkli
 • greizsirdīga otrā pusīte... ko nu???
  Es sava zinja pat gribetu lai manejais ir kaut mazliet greizsirdigs,bet neka-viss kakjim zem astes!
 • Kā tu reaģē (reaģētu) uz greizsirdības scēnu?
  samīļoju... lieku viņam justies kā VIS, VIS, VIS... labākajam...  galvenais ir nepsihot, bet pievērsties mīļotajam, parādot nevis pasakot to, ka greizsirdībai nav pamata :)
 • Greizsirdība....
  Greizsirdība - nevis slimīga, bet normāla greizsirdība - šoreiz, domāju, Tev nepiekritīšu. Dabas Māte tā ir iekārtojusi, kad gandrīz jebkura siltasiņu radība , sasniedzot vairotiesspējīgu vecumu (par tjipa vistu kūti nerunāsim, ja!?   Gailis tur min visas pēc kaŗtas un visām viss pofig, gan jau ka pašai arī uzleks ka'du reizi, khmmm, mēs taču neesam.... vai ne!? :) Tad nu doma tāda, ka tas vnk ir iekārtots, kad ja cilvēks ir kopā ar otru cilvēku, pie kam viņiem ir nopietnas attiecības ar sexu (var , iespējams, arī bez , bet tie ir vājprātā reti izņēmumi -tur tjipa veselība vai kas tml), tad ne Viņam ir patīkami, ka otra puse joksās ar citu, ne arī Viņai! Es, piemeŗam , esmu greizsirdīgs - ja man ir Mīļā Būtne, tad man kaut kā ne īpaši priecē, ja jūtu vai kaut kas liecina, ka viņa sāk ,,rīvēties "ar citu! Varbūt kādam patīk - lūdzu - ir grupņikiestādes tjipa svingerklubi, ir iespēja internetā sameklēt džeku, kas veča priekšā izdrātēs mīļo sievu un VISI NO TĀ BŪS LAIMĪGI!? Turpināt? Domāju jau pietiks. ;)
  Protams, greizsirdība var būt pārspilēta, kad sieviete/vīrietis nedrīkst uz citu pretēja dzimuma pārstāvi/locekli   pastīties utml.. Kā piemeŗu var minēt - kādā ballītē es biju pietriepies diezgan šķībs ar motorciklistiem, manai trakoti gribējās dejot, es pateicu, no problem  - kaut ka'ds džeks uzaicināja -( tā zolīdi, griežoties arī pie manis (ne jau mani uzlūgt :D )  -Tjipa, vai drīkstu .vai kā tml. ) Un tad viņu uzlūdza arī citi (viņa , starp citu zin, ka man riebjas šlāgeri, bet ne jau tamdēļ viņai būtu jāsēž malā) uttt - un zini - es mierīgi turpināju līdz rīta gaismai ar draugiem pie galda klanīties, dzert un rēkt, viņa šad tad pieslēdzās, iemalkot iekost un atkal aida! dejot! SUPER! Viņa izdejojusies, es ķēmā - un nevienā brīdi man pat ne kripatiņas neienāca prātā tāda doma, ka viņa varētu pat pieļaut, ka kaut kas ne tā...
  vsp tas labi nebeidzās... jautrība sita lielu vilni, ka uz r'ta pusi Jaunā Michelin riepa pa 130 ls tika nosvilināta nepilnā minūtē! :D Ehh, labas atmiņas iz jaunības.. :). Ak, jā, par ko ta te bazars?
  Zini, kas riebas - riebas un presē smadzeni tad, kad vnk kaut ko slēpj, taisa asbesta seju utt. Ja man sieviete atklāti pasaka , tā un šitā - vsjo - eju prom, ir cits - oki. Ir sāpīgi. Bet Tu cilvēku nepārstāj cienīt!!!
 • Vai tu esi greizsirdīgs/a???
  Ja teiktu ka nē un nekad, tad melotu. Teikšu tā - mazmazlietiņ.
 • Ko Juus domajat par greizsirdību?
  Mazās devās greizsirdība var būt attiecību „sāls”, kas piedod tām garšu, atsvaidzina, ļauj izjust attiecību svarīgumu un uzturēt partnerus „tonusā”. Bet galējās izpausmēs tā rada visai skarbus precedentus – slepkavības uz greizsirdības pamata, emocionālo un fizisko vardarbību, partnera brīvības ierobežošanu.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system