Atbildes

  1.  2 0

  missey (27) 2 (466)5 10 g  

  njaaaaa greizsirdiibai noteikti jaabuut jo tas paraada ka puisim ir juutas pret tevi... bet protams paar striipu paarsaut ar nevaig... :)

  1.  0 0

  sirsninja23 (34) 6 (9161)2315 10 g  

  nju mazlietinj jau var taa greizsirdiiba buut....bet kas par daudz tas par skaadi!!!!!!

  1.  0 0

  sigitare 3 (699)25 10 g  

  Nu greizsirdiibai druscinn ir jaabuut......

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420109 10 g  

  Ja pilnīgi nav greizsirdības, tad liekas, ka nav arī jūtu, tāpēc greizsirdībai tomēr ir jābūt, bet tikai tik daudz, lai otrs cilvēks no tā neciestu!

  1.  0 0

  Sinty 6 (7478)2511 10 g  

  greizsirdiigie.. :)
  bet ne paarlieku.. taadi kas neiebrauc galejiibaas :)
  taa wismaz Tu juuti , ka esi swariiga tam cilweekam un ka winsh negrib daliities ar tewi ,mm patiikama sajuuta :))

  1.  0 0

  Rahele 6 (5809)1313 10 g  

  veselīgi greizsirdīgi... :)

  1.  0 0

  Kristiinee 6 (6469)2415 10 g  

  Puisim IR jābūt greizsirdīgam, taču ne visas greizsirdības lēkmes būtu jāizrāda.

  1.  0 0

  evucytis 2 (412)7 10 g  

  var būt nedaudz , bet ja jākaujas ar katru , kas pievērš uzmanību ta jau par traku

  1.  0 0

  AntiAngeL (31) 7 (38141)4823 10 g  

  Viņām patīku es :DDD

  1.  0 0

  zveerinjsh 6 (6303)129 10 g  

  normālās devās pat greizsirdība ir laba!

  man tomēr labāk patīk ja nedaudz tā greizsirdība ir!
  ja puisis neizrāda ne mazākās greizsirdības pazīmes, tad ir tāda sajūta ka viņam neko nenozīmētu, it kā nebūtu nekādu jūtu.

  ..manuprāt ir taču patīkami, ja puisis ir mazliet greizsirdīgs, ir tik patīkami sajust ka tu viņam esi vajadzīga un ka nevēlas tevi  zaudēt..

  bet, protams , kas ir par daudz, tad jau arī par skādi....

  1.  0 0

  laima1000 (27) 6 (15165)3316 10 g  

  videeji greizsirdiigi-man nepatiktu ja mans puisis vispaar nebuutu greizsirrdiigs ja es flirteetu ar citu:Dbet slimiigi greizsirdiigu arii nepatiik....bet vispaar man patiik briivaas attieciibas

  1.  0 0

  MelnaSirds 6 (11035)21132 10 g  

  Greizsirdīgi normas robežās.

Līdzīgie jautājumi

 • tici vai ne~ir ļoti daudz tādu puišu, kuri labāk sev izvēlas nesmukas meitenes, tikai tāpēc, lai viņas viņiem nenoceltu???
  Domāju, ka neviens puisis apzināti sev neizvēlas mazāk glītu meiteni - vienkārši tās, kuras neizskatās pēc bārbijām un nav apmātas ar savu skaistumu, solārijiem, dārgām kosmētikām, lupatām, spīguļiem un citām skaistumlietām, puišiem patīk vairāk, jo viņas ir dvēseliski bagātākas, viņām citas vērtības ir primārākas nekā vienkārši skaista āriene.
 • jautajums meitenes?? kuri puisi jums labak patik sliktie vai labie ??
  sliktie - ar labajiem garlaicīgi reizēm!
 • Visu cienju Puishiem-kuri miil,saprot un dievina savas meitenes!:) uz kuriem attiecas vai neattiecas-komenteejiet:)
  aga ja to prastu tik novērtēt :(
 • Greizsirdība mīlestības māsa?
  Greizsirdība un mīlestība bieži iet roku rokā.Un nevar pateikt,kurā mājā labākas attiecības-kurā greizsirdības ir pārpārēm,vai kurās tās nemaz nav.Manuprāt gan vienā,gan otrā gadījumā greizsirdība ir vajadzīga,taču tai jābūt normas robežās.
 • Vai esat greizsirdīgi?
  looooooooooooooooooooooooooti.
 • Greizsirdība....
  Greizsirdība - nevis slimīga, bet normāla greizsirdība - šoreiz, domāju, Tev nepiekritīšu. Dabas Māte tā ir iekārtojusi, kad gandrīz jebkura siltasiņu radība , sasniedzot vairotiesspējīgu vecumu (par tjipa vistu kūti nerunāsim, ja!?   Gailis tur min visas pēc kaŗtas un visām viss pofig, gan jau ka pašai arī uzleks ka'du reizi, khmmm, mēs taču neesam.... vai ne!? :) Tad nu doma tāda, ka tas vnk ir iekārtots, kad ja cilvēks ir kopā ar otru cilvēku, pie kam viņiem ir nopietnas attiecības ar sexu (var , iespējams, arī bez , bet tie ir vājprātā reti izņēmumi -tur tjipa veselība vai kas tml), tad ne Viņam ir patīkami, ka otra puse joksās ar citu, ne arī Viņai! Es, piemeŗam , esmu greizsirdīgs - ja man ir Mīļā Būtne, tad man kaut kā ne īpaši priecē, ja jūtu vai kaut kas liecina, ka viņa sāk ,,rīvēties "ar citu! Varbūt kādam patīk - lūdzu - ir grupņikiestādes tjipa svingerklubi, ir iespēja internetā sameklēt džeku, kas veča priekšā izdrātēs mīļo sievu un VISI NO TĀ BŪS LAIMĪGI!? Turpināt? Domāju jau pietiks. ;)
  Protams, greizsirdība var būt pārspilēta, kad sieviete/vīrietis nedrīkst uz citu pretēja dzimuma pārstāvi/locekli   pastīties utml.. Kā piemeŗu var minēt - kādā ballītē es biju pietriepies diezgan šķībs ar motorciklistiem, manai trakoti gribējās dejot, es pateicu, no problem  - kaut ka'ds džeks uzaicināja -( tā zolīdi, griežoties arī pie manis (ne jau mani uzlūgt :D )  -Tjipa, vai drīkstu .vai kā tml. ) Un tad viņu uzlūdza arī citi (viņa , starp citu zin, ka man riebjas šlāgeri, bet ne jau tamdēļ viņai būtu jāsēž malā) uttt - un zini - es mierīgi turpināju līdz rīta gaismai ar draugiem pie galda klanīties, dzert un rēkt, viņa šad tad pieslēdzās, iemalkot iekost un atkal aida! dejot! SUPER! Viņa izdejojusies, es ķēmā - un nevienā brīdi man pat ne kripatiņas neienāca prātā tāda doma, ka viņa varētu pat pieļaut, ka kaut kas ne tā...
  vsp tas labi nebeidzās... jautrība sita lielu vilni, ka uz r'ta pusi Jaunā Michelin riepa pa 130 ls tika nosvilināta nepilnā minūtē! :D Ehh, labas atmiņas iz jaunības.. :). Ak, jā, par ko ta te bazars?
  Zini, kas riebas - riebas un presē smadzeni tad, kad vnk kaut ko slēpj, taisa asbesta seju utt. Ja man sieviete atklāti pasaka , tā un šitā - vsjo - eju prom, ir cits - oki. Ir sāpīgi. Bet Tu cilvēku nepārstāj cienīt!!!
 • Ko Juus domajat par greizsirdību?
  Mazās devās greizsirdība var būt attiecību „sāls”, kas piedod tām garšu, atsvaidzina, ļauj izjust attiecību svarīgumu un uzturēt partnerus „tonusā”. Bet galējās izpausmēs tā rada visai skarbus precedentus – slepkavības uz greizsirdības pamata, emocionālo un fizisko vardarbību, partnera brīvības ierobežošanu.
 • Greizsirdība mēdz būt dažāda?
  Greizsirdība ir muļķīgais bailes par savu pozīciju zaudēšanu!
 • Vai zinājāt,ka greizsirdībai ir krāsas?
 • greizsirdīga otrā pusīte... ko nu???
  Es sava zinja pat gribetu lai manejais ir kaut mazliet greizsirdigs,bet neka-viss kakjim zem astes!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system