Labākā atbilde

Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • mistiskās bumbiņas
  Tas ir aizsardzibai pret mitrumu!!!!!!! to es tocna zinu!!!!!!!!!
 • Baigā problēma kompim. Kaut kas nočakarējās un pazuda visas ikonas no desktopa un pilnīgi viss no starta. Meta arī visādus errorus, bet ar to mistiskā veidā tiku galā(izjaucu pa detaļām un saliku atpakaļ, jo domāju ka kaut kas nosvilis). Ta
  Explore.exe pēc BIOS resetošanas, kas notika, izjaucot aparatūru, redzu, atjaunojis savu darbību.
  1. Vīrusi. Tas nekas, ka iztrieci ķērājus - bezmaksas, krekotie!? -fufels.
  2. Veikta programmas nekorekta installācija, noņemšana, vai kāda procesa palaišanas etapā ir noticis aparatūras darbības traucējums dēļ barošanas (ļoti reti, bet nav izslēdzams), bardaka (defragmentācija, pārpildījums, bojāts sektors..) utt. Iemesli var būt ĻOTI daudzi.
  Man bija sanācis šad tad ar to saskārties, problēma tika atrisināta vienmēr, taču to risinājumi bija dažādi. Tamdēļ iesaku doties forumos caur Googli, lasīt, salīdzināt ar sava PC simptomiem un darboties. Tas nedaudz par cēloņiem.
  Ka jau te labi ieteica, vari izdarīt no sākuma vienkāršākās darbības - sistēmas atripināšanu uz laiku,  kad PC darbojās normāli, veic diska defragmentāciju, optimizāciju un visu pārējo ar kādas, kaut vai bezmaksas utilitas palīdzību (piem. ACC, kaut nedaudz salabos reģistru, kas Tavam PC ir galīgā "sviestā" . Ir speciāli izstrādāti instrmentiņi automātiskai reģistra labošanai, sameklēsi tīmeklī, ja negribi lobīt vaļā reģistra "zarus" un pētīt, kas tur par daudz, kas par maz, kur vajag likt "0", kur "1" .. Te var turpināt līdz vēlai vakara stundai, padzert kafiju, un turpināt tālāk. :D
  Ja nelīdz profesionāls antiviruss (Kaspersky, DrWeb utt.), bet ļoti negribas zaudēt kādus failus, lejupielādē Live CD no Eset, ieraksti CD diskā, bet tikai noteikti kā ISO , kam vari izmantot FREE ISO BURNER, pie PC kurbulēšanas turi nospiestu kādu no taustiņiem (neatceros, un tas atkarīgs, kāda mātesplate - del, F2, F11 vai 12 - paskaties, kas apkašā, kad startējas BIOS), ieliec opciju "spert vaļā no diskdziņa", disku iekšā un installē Live CD, pacietīgi gaidot un vērojot procesu. Live CD Tev piedāvās izskenēt , tad atver vaļā My Computer, pārkrāmē uz flešu, ko gribi pārkrāmēt. Nu un pēc tam OS pārinstallācija. Eksperimenta pēc vienai "nokautai" windai paralēli installēju Linux. Bez problēmām atrāvu un pārvilku visus IT KĀ zudušos failus.
  Lai atjaunotu reģistru, vajag tik vien, kā Windows installācijas disku, kuru 99.9% parastiem "mājas lietotājiem" nav. Bet , ja Tev tāds ir, mēģini atjaunot sistēmu nepārinsatallējot ar tā palīdzību (instrukcijas Microsoft  vietnē  +tūsktošiem vietņu ar labām pamačībām caur Google).
  Vislabākais variants - uzzvani kādam draugam datoriķim  + Skype +Remote Desktop un viss būs bumbās.   Protams, pastāv iespēja, ka daļa failu ir neatgriezeniski zuduši.
  p.s. pamēģini šo prikola pēc: http://www.adaware.ru/download.htm
  Paspaidi folder optons, kas mainās vai nemainās.
  Ja kas, te dažas saites, ja mēgināsi glābt, nepārinstallējot OS.

  http://www.softsea.com/download/Free-ISO-Burner.html
  http://www.esetnod32.ru/.download/livecd/          (var noderēt dzīvē, jo pat pie galīgi mirušas OS iespējams pieslēgties pie failiem, reģistra utt, installējas  RAMā, ja nemaldos, nepieciešams tikai ap 200 MB)
  http://download.cnet.com/Advanced-SystemCare-Free/3000-2086_4-10407614.html (bezmaksas versija nekas dižs, bet šo to sakārto -prātīgi pie autoremonta - ja Tev winda krekotā, atcirtīs vaļā Genuine.)
  http://www.ubuntu.lv/index.php/Sākumlapa
  http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/download  novelc 32-bitnieku, ko arī rekomendē, installē, izvēloties latviešu valodu (ļoti labs tulkojums) un izvēloties opciju "installēt blakus Windows". Tu varēsi iet iekšā arī windas mapēs un izčekot , kas un kā, vietas maz aizņem, ļoti vēlams neta pieslēgums installācijas laikā).
  Galvenā lapa      http://www.google.lv/Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system