Labākā atbilde

    1.  1 0

    laima1000 (35) 6 (15164)3317 18 g  

    protams ka mala4i:)
    eirovizija patika:)bija interesanti prieksnesumi:)

Atbildes

    1.  1 0

    cipuks 3 (926)24 18 g  

    Daudz vairāk patiktu, ja tas nebūtu Tik ļoti ģeogrāfiskipolitisks pasākums, bet Dima Bilana dziesma man patika visvairāk un priecājos, ka uzvarēja, bet noslēpums nav tas, ka uzvarēja tikai tāpēc, ka sabalsoja bijušās Padomju Savienības valstis...
    Bet tāpat prieks, ka notiks nākamgad Krievijā, jo domāju, ka viņi spēs iespaidīgi šo pasākumu prezentēt...:)
    Ā .. pavisam aizmirsu - MŪSĒJIE IR VIENKĀRŠI SUPER, DESMITKĀRTĪGI MALAČI UN LOĢISKI, KA BIJA PELNĪJUŠI VISMAZ SESTO VIETU...:)))

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 18 g  

    Gribeju arii par Eiroviiziju jautaat :))
    Nu redzeeju tikai no taas vietas, kad pazinjoja ka Dima Bilan ir uzvareejis! :) Noklausiijos dziesmu pashaas beigass, tik daudz patika :D :))

    1.  0 0

    dzeerveniite 4 (2264)321 18 g  

    Muuseejie - ritiigi malachi! :)
    Bet iznaakums - drankjiigs...

    1.  0 0

    Skydlakam 6 (10927)3858 18 g  

    ja,bija interesanti

    1.  0 0

    shakaalis (39) 5 (3912)2418 18 g  

    patiik sifeliss?

    1.  0 0

    saulya 2 (413)13 18 g  

    Bez šaubām.

    1.  0 0

    crazy_baby 2 (361)4 18 g  

    pat neskatījos... :D
    tur tiešām talantīgu mūziķu gandrīz vai nav,
    kā teica Raimonds Pauls, eirovīzija pēdējo gadu
    laikā ir kļuvusi par cirku...

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 18 g  

    loti patik..

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 18 g  

    samera normala eirovizija bija jaa
    sen tik daudz dziesmas nebija patikusas

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system