Labākā atbilde
Atbildes
-
0 0
spaikers_ 7 (56252)412103 17 g
dēļ humorā jā,jo tad nau interesanti tam skatītājam skatīties :DD

-

-
0 0
Zelenij_Slonik 5 (2594)27 17 g
Ir filmas kuru sakuma jau zini kadas bus beigas un tas protams bus labas ! vairak patik filmas kur liekas sakuma ka visss ir looti labi un ksaisti bet beigas bedigi ! tjipo Titaniks dzivs piemers :)

-
0 0
zveerinjsh 6 (6303)1410 17 g
ir jau patīkami, ja filma peidzas ar pozitīvu iznakumu. pēc filmas sirdī paliek gaišums. vismaz prātā nepaliek kaut kas bēdigs.
taču tās pārlieku saldās un salkanas filmas beigas man ari nepatīk, tās daudzās filmas,kas beidzas visas vienādi, un arī saturiski viss ir viens un tas pats. tādas neinteresanti skatīties.
-

-
0 0
Reperiite (37) 6 (9762)4947 17 g
nu tad, kad es noskatījos filmu ar nelabām beigām, es vēl 2h nevarēju attapties.. bet man tas patika!

-

-

-
0 0
BlonDj 6 (14450)3435 17 g
Viss atkarīgs par ko ir filma ... un kādas beigas tai filmai labāk piederētu ...

-

-


