Labākā atbilde

    1.  0 0

    polaarlapsa (38) 6 (5092)239 18 g  

    nu tur jāskatās pašam, no kurienes tas sapnis nāk, ja tu tikai nosapņo pa dienu piedzīvoto, tad tulkot ir maza jēga, bet simboliski sapņi mēdz būt un viņus ir diezgan viegli pazīt, tāpēc jā tos es tulkoju un ir ok:) Reizēm labāk palīdz saprast pašai sevi un notikumus apkārt, jo sapņus jau rada pati zemapziņa. Arī nāktni ir gadījies šādā veidā paredzēt, bet tur jau parasti nekas vairs nav grozāms...

Atbildes

    1.  1 0

    citronu_cilveeks 4 (2039)212 18 g  

    daļēji, taču ne vienmēr atbilst grāmatā rakstītajam. bieži vien meklēju sakarības ar personīgo dzīvi

    1.  0 0

    S_cuuka 7 (20340)3658 18 g  

    Khm Khm.. Nee, tomer nee...

    1.  0 0

    laima1000 (35) 6 (15164)3317 18 g  

    neee,iznjemot tad ja sapnii redzu ka lasu siiknaudu.

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 18 g  

    tu tulko vai?

    1.  0 0

    zverja (41) 5 (4322)1211 18 g  

    jā, kā arī dienām, kad tie ir tukši
    kad sāk rādīties tādi kārtīgi spilgti seriāli, zinu, ka kaut kas kardināli mainīsies, pamatā sapņu nozīmi zinu. agrā  tīnīšu vecumā aizrāvos ar sapņu grāmatu

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 18 g  

    neesmu lasiijusi lai ticeetu

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 18 g  

    nee neticu sapniem..

    1.  0 0

    peliite16 5 (4876)126 18 g  

    laikam jau ka nee..

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 18 g  

    Nē, muļķības manā uztverē.

    1.  0 0

    Fuskis 6 (5058)427 18 g  

    laikam neticu gan..

    1.  0 0

    vijeens 6 (13876)3322 18 g  

    Ticu gan-viss ir sakārtots šajā realitātē.

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439312 18 g  

    nē!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system