Labākā atbilde
Atbildes
-
3 0
Reperiite (37) 6 (9762)4947 18 g
nāksis atkārtoties.. Kung fu Panda n Sekss un lielpilsēta..
bet gribēt jau nav kaitīgi:)
-
1 0
mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g
Es gribu vai nu 'Kungfu panda' vai 'Sekss un Lielpilsēta' redzēt

-
0 0
laaciiiicccc 7 (44048)439312 18 g
Smiesies - es gribu redzēt Konfū pandu - kinīti redzēju reklāmu - tā gribu to muļķiku redzēt!:)

-
0 0
Lyteo (37) 5 (4207)516 18 g
Itkā pagaidām kinītī nakas ievērības cienīgs nav, vieīgi moš Ironman var paskatīties. Bet to ar var mājās uz HD izbaudīt :D

-
0 0
kidd (42) 6 (8177)2415 18 g
Jau biju ar sievieti uz Sekss un Lielpilseeta...njaa...3 dzeki zaalee,paareejaas beibes :D Bet nu nemaz tik slikti nebija.. :D

-

-

-
0 0
S_cuuka 7 (20340)3658 18 g
Es aiziet velreiz un Cino4
Filma nau parak laba, bet efekti.. efekti ir daudz ko verti, nau taka 3D, bet daudz labak, tu sedi kresla, kuri kustas, zale ieplust gais, smidzina taka lietus, zirgi pa dirsu sper, un musas gar ausim nolido, tu redzi kad vinas tev lido tieshi virsu, un tad gais plusma ar nelielu vesumu un nelielu udens palidzubu, tu juti vinu aizskarot tavu kaklu un ausi.. Nonirgties var pamatigi..
-

-
0 0
liiguce (34) 4 (2050)411 18 g
ja dziivotu riigaa un man buutu nauda, tad obligaati aizietu uz sex and the city, vnk dievinu sho seriaalu

-

-
0 0
wvicha 6 (8740)239 18 g
Ja godīgi, tad šobrīd kinītī nerāda nevienu filmu uz kuru būtu vērts aiziet. Pēdējā laikā vispār reti kāda normāla filma tiek uztaisīta. IMHO
Pēdējo reizi kincī biju uz Saw3. :D
