Labākā atbilde

Atbildes

  1.  0 0

  Black Princess 2 (275)1718 4 g  

  pat uz kosmusu

  1.  0 0

  Rigas puika (26) 6 (13343)51030 4 g  

  Jā, ja jau tāda ir. Ne jau tikai smukumam.

  1.  0 0

  CornijKrasavcik 3 (687)26 4 g  

  Jā. tā ir loti izdevigi, parocigak neka ar pasi.

Līdzīgie jautājumi

 • Laiciņš ārā tikpat "foršs" kā šī brīža gaisotne ircā...?
  Putnam kuru var nodirst ir jābūt vienmēr =D
 • Kādam no jums arī šodiena ir tikpat slikta kā man vai kāda?
  a telefoni neesi meiģinājusi izslekt uz pāris dienām.....uzlikt uz visiem un neko nedarīt....
 • Kas tev nepieciešams tikpat ļoti kā gaiss, ko elpot?? :)
  Normāli dzīves apstākļi, zināms komforts.
 • Te ir vēl kāds, kurš ilgojas pēc negaisa un lietus tikpat ļoti cik es? :)
  jā, es ilgojos arī pēc lietus un negaisa. vajag taču dažādību
 • pēc jūsu domām, vai tiešām šonedēļ būs tikpat auksts kā citgad decembrī?
  Dzīvosim, redzēsim!
  Vispār solot jau bargu ziemu, var jau būt, jo šogad īstā ziema ar sniegu bija 2 nedēļas. Lai gan rudens uz beigām arī bija auksts.
  Man liekās tikai , ka būs ik pa saulainai dienai un vējš mīsies ar nokrišņiem 2-3 dienām.Bet protams - tikai minējums, domas.
 • Kpeec dzert kefiiru ja o,5l alus maksaa tikpat???? :D
  kefirs garsigaks
  kaut ari man negarso   
 • Pelnīt izdzīvošanai tagad un pēc 10 gadiem tikpat, jeb, cik ātri jākāpj pa "karjeras kāpnēm"?
  Galīgi varbūt nevaru piekrist, jo kādam ir jāpaliek arī lejā. Jebkurai sabiedrībai ir piramidāla "struktūra". To Tu pats labi zini. Un Dabas Mamma tā ir iekārtojusi, ka tikai neliels % (ja nemaldos -ap 10-15) "izdzenas" uz augšu. Mums katrā ir ieliktais uzņēmības, UZDROŠINĀŠANĀS, varbūt kaut kādā mērā kaut kādā brīdī arī bezkaunības lādiņš ir tas, kas nosaka , kur mēs esam un kur būsim šajā piramīdā. Iedomājies, ja visi uzdzīsies virsotnē -kas paliks apakšā???   Piramīda nevar pastāvēt ačgaŗniski - t.i. - 10% apakšā, 90 - augšā.
  Tas drauga draugs ir tur, kur viņam jābūt. Kurš viņam liedza veidot karjeru, iegūt izglītību , atbilstošu kādam augstākam amatam? Vai vispār izveidot savu kaut kādu aģentūru, kas nodarbojas ar pasta paŗvadājumiem, kurjeru utml.??? Vai tiešām tas nebija iespējams??? Viennozīmīgi bija! BET KUR TAD IR TAS BET??? Varianti ir: Viņam tas nebija vajadzīgs. Viņu apmierināja tā niša, kuru viņš ieņēma, viņš ir no tiem 70-80% cilvēku, kuri labāk izdara savu darbiņu un mierīgi mājās sūc aliņu vai slēpo vai makškerē utml. Un tie nav slikti cilvēki! Lūdzu nepāŗprast! Vai izniekoti? Ja jau cilvēku pašu pāŗsvarā apmierināja tas, ko viņš dara, viss kārtībā! Izniekoti? Diez vai!? Algu saņēma, maizei uz stūra nenācās diņģēt un droši vien kādam lielākam vai mazākam hobijiņam arī pietikās! Un vēl verabūtējais pozitīvais moments- VIŅŠ NEIZRĀDĪJA INICIATĪVU UZ TĀDU AMATU, KAM VIŅŠ VISPĀR NEATBILST! . Mazs piemeŗs - labs cilvēks ir vēl ļoti, ļoti par maz, lai būtu vadītājs/priekšnieks.
  Vēl variants:
  Varbūt viņš nav savā īstajā lauciņā???? Stap citu, nav nemaz tik daudz to cilvēciņu, kuriem  izdodas realizēt sevi savā patiesajā lauciņā.
  Variants:
  Ja viņš visus šos gadus žēli novaidēja, kāpēc tik daudz jaštrādā, kāpēc man tik maz maksā, kāpēc neliek pie algas, atbildēšu, īsi (pietiks ūdeņus liet :D )  -PATS VAINĪGS! Viss! :)
  Kopsavilkumā mana atbilde sastāv no 2 variantiem:
  1.JĀ! (sk.augstākminēto)
  2.NĒ! (sk.augstākminēto)
 • Vai šajos grūtajos laikos riskējat tikpat daudz cik agrāk ?
  Neriskēju, atļaujos gan vairāk, esmu kļuvis drošāks un pašpārliecinātāks - ir radusies papildus motivācija saglabāt sevis un suņu cienīgu dzīves veidu


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system