Atbildes

    1.  7 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Pff, tā varbūt domā kāda malaļetka, kam vēl vējš galvā

    Visu, ko vēlos, iegūstu ar savu neatlaidību, gribasspēku un mērķtiecību, un svārkiem ar to nav nekāda sakara.

    Ar īsiem svārciņiem labākajā gadījumā var iegūt tikai puisi vienai naktij.

    1.  4 0

    itsmeee (40) 7 (25206)433147 18 g  

    Ar īsiem svārciņiem,atbilstošu uzvedību un meikapu var iegūt pērkamas sievietes statusu... Nedomāju, ka normāla sieviete velk īsus svārkus, lai kaut ko iegūtu. Ja nu vienīgi uzmanību no vīriešu puses un komplimentus! :)

    1.  2 0

    Sincha813 7 (22241)3512 18 g  

    Tas būtu māju, skaistu dārzu, baseinu, mašīnas, labu vīru, stabilu karjeru, labu izglītību??

    ar īsiem svārciņiem domājams nepiemērotā laikā var iegūt saaukstēšnos un apsaldēšano, vēl iespēju noturēt par vecākās profesijas pāstāvi..

    Man svārciņi/īsāki vai garāki ir vnk Mans stils....Kā Es jūtos labi.....tātad ieguums jūtos labi un ērti

    1.  2 0

    KEPKE (41) 7 (39830)427249 18 g  

    Jā - slimību skaits ko var iegūt ir gandrīz neierobežots, sākot no parasta iekaisuma ko sapūtis vējš un beidzot ar kārtīgu herpisu no vietējiem huligāniem

    1.  1 0

    gahana 7 (20832)3849 18 g  

    pamēgini no manis kko dabūt ar īsiem svārciņiem.. tik pa muti var dabūt, ja pārāk daudz lecās vai kko ar viltu mēģina izspiest...

    1.  1 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 18 g  

    tikai attiecinaams uz dzekiem. :D meitenes uz isiem svarcinjiem neuzķeras :D

    1.  0 0

    Animeskas13 2 (259)2 18 g  

    laikam var kapec nee

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 18 g  

    Varbuut vienam vakaram vareesi ieguut ko vien veelies, nocopejot bagatu arzemnieku, atpushoties shiki un hvz ko darot :D
    Bet citiem nebuus cienjas pret taadu daamu...

    1.  0 0

    hottie 4 (1265)26 18 g  

    ha vot leetu slavu var taa ieguut..:D
    jaa iisi svarcinji ir labi...,it iipashi vasaraa..:D bet iisus svaarcinju velkaat tikai tapeec ,lai ieguutu to ko veelies..tas ir leeti..:)

    1.  0 0

    S_cuuka 7 (20340)3658 18 g  

    Hmm... Ja godigi,  tad nesaju minusus cauru vasaru gandriz katru dienu, vai es kko iegustu no taa - nee, jutos erti un sorry par izteicienu, man nesut ( redz kad bikses tomer vasara ari ir slikti)
    Pilnigi mulkigs steriotips par to kad minishi ko dod, nee ta ir uzvediba.. Un seit tad jau toch ir parejiem japaprasa ka tad ar tam mazajam meitenitem kuras vel neko no ta nesaprot,bet nesa minishu..

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 18 g  

    visu ko velies neviens nevar iegut ne ar minukiem ne ar atlaidibu ka teica itsmeee :P

    1.  0 0

    Country 6 (11601)229 18 g  

    Muļķības, vienīgais, ka aug ir izvarošanas procents attiecīgi svārku īsumam

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 18 g  

    Nē.

    1.  0 0

    ragnese13 4 (1818)28 18 g  

    vareetu teikt,ka jaa

    1.  0 0

    kisa12 2 (315) 18 g  

    ja var

    1.  0 0

    dabasberns 5 (3437)216 18 g  

    Noteikti neko labu

    1.  0 0

    kaagribi (67) 6 (15341)237 18 g  

      Nēē!! - bet bez svārciņiem tomēr var dabūt vairāk.......

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system