Atbildes

  1.  0 0

  spaikers_ 7 (56252)41056 13 g  

  nekad nav prasīts parakstīties uz čeka

  1.  0 0

  Smilshu_pele 4 (1555)38 13 g  

  nekad man nav salīdzināts!

  1.  0 0

  Hamada (31) 5 (3513)159 13 g  

  nee nav salidzinats paraksts, bet vairakas reizes bilde un es :D

  1.  0 0

  Operaatoors (31) 4 (2012)26 13 g  

  nekad nav gadiijies... reizeem pat esmu rakstiijis "Es Tevi Miilu" :)

  1.  0 0

  AntiAngeL (33) 7 (38141)4823 13 g  

  Nav ticis salīdzināt,vienmēr viss ir bijis ok....Jo pa tādu jauku puisi kā mani nav nevienam iemesla uztraukties ka kautkas ir netā!

  1.  0 0

  normys 5 (3759)124 13 g  

  nav gadījies

  1.  0 0

  ezismigla 3 (786)13 13 g  

  nekad....

  1.  0 0

  no_coment (27) 2 (457)35 13 g  

  Man gan paskatās uz mani un tad tā uzmanīgi (domā ka neredzu) Pavēro vai paraksti atbilst

Līdzīgie jautājumi

 • Ko jūs domājat par Latvijas Autoceļiem un kā tiek labotas/līdzinātas bedres !
  Murgs!!! Neko tādu nevienā citā civilizētā valstī neesmu manījusi, pat tad, kad tiek veikti globāli remonti, satiksme tiek kontrolēta un braucējiem nav jākļūst par izveicības paraugspeciālistiem. Piem. ceļš Rīga - Krustpils man liekas viens ārprāts. Tajā pašā laikā otrs Daugavas krasts ir mierīgs un kluss. Domāju, ka prātīgi būtu remontu laikā slodzi mazināt no remontējamām daļām, darot visu, lai pārbrauktuves uz otru krastu būtu viegls šķērslis, bet nē taču, vienlaicīgi remontē arī Rīgas hesa ceļu. Saimnieka nav šinī nozarē , tas gan ir fakts.
 • Varbūt salīdzināsim cenas? kāds nets jums ir? un cik mēnesī par netu maksājat?
  6 ls ar santīmiem, precīzi nezinu, jo maksā mamma. :) 24 h diennaktī.  dsl kaut kāds .iet labi.
 • kā tiek dalīta naudiņa tavā mājsaimniecībā? kurš par ko maksā vai arī viss tiek likts kopējā katlā? un kā ar ārpus mājas izklaidēm?
  pats par visu arī maksāju. Nav neviena bagāta onkoļa Amerikā, kurš piemestu pāris ļimonus.
 • Vai apgādnieka zaudējuma pensija tiek maksāta, ja skolēns strādā vasaras brīvlaikā?
  Grūti pateikt.. Noteikti zinu, ka maksā tad, ja strādāsi neoficiāli.. Ja nemaldos, ja sāksi strādāt oficiāli, tad automātiski tā tev tiks apgriezta..
 • Vai priekšnodokļa summa, ko norāda maksātājs deklarācijā, vienmēr tiek virzīta uz nākamā taksācijas perioda nodokļu samaksu vai arī var tikt izmaksāta no Valsts Kases nodokļu maksātājam skaidrā naudā?
  Varbūt, ka neesmu izgulējies un precīzi nesaprotu jautājumu, ko gribi prasīt, bet man šķiet, ka iesniedzot deklarāciju tu tajā mini cik tev ir jāmaksā PVN un kāds tev ir priekšnodoklis, no PVN tu atņem priekšnodokli un maksā šo starpību. Respektīvi priekšnodokļa summa samazina tavu maksājamā PVN summu.
  Vai arī tu domā, ka PVN maksātājs samaksā PVN un pēc tam iet pie lodziņa prasot atpakaļ priekšnodokli? Tur tā priekšnodokļa un PVN maksāšana/saņemšana ir apvienota lai nav lieks čakars.
  Un ja tev kaut kādā vedā izdodas priekšnodokli uzkrāt lielāku kā PVN, tad tā summa, kas no priekšnodokļa paliek pāri pāriet uz nākamo taksācijas gadu.
 • Paraksts...
  nezinu.. bet, ja pacenšos, tad grūti! vnk kopā vairāk jāsaraksta, tad vairs jau īsti nevar saprast, kur sākums, kur beigas!
 • jusu paraksts jau ir???
  ?
 • Cilvēka paraksts... :) :)
  Grafologi-cilvēki, kas pēc rokraksta nosaka cilvēka raksturu. Cik zinu, to nosaka pēc burtu šķībuma, apaļuma, spicumiem, ķepiņu garumiem, kājiņu garumiem u.t.t..
  Esmu arī redzējusi kā nosaka un, jāsaka, dažubrīd pat pārāk patiesi :D
 • Заполняю Līgums, в самом конце написано paraksts un tā atšifrējums, что значит второе? Как писать?
  подпись и расшифровка подписи (фамилия и имя полностью)
 • расскажите конктретно в каких случаях применяется эта E-paraksts? для чего она нужна?
  1.1. Удостоверяющая функция

  Электронная подпись является аналогом традиционной подписи. Когда Вы ставите ее, определенная категория получателей Вашего письма будут точно знать, что подписанное письмо было создано Вами - по крайней мере, на Вашем компьютере и под Вашей учетной записью. К получателям, которые имеют такую возможность, относятся те, кто, как и Вы, соответствующим образом настроил свой компьютер. Подписанное письмо является документом, который можно пересылать друг другу даже в виде файла, не теряя при этом признаков, подтверждающих Ваше авторство. Таким образом, электронная подпись удостоверяет авторство и подтверждает, что данные не были модифицированы с момента создания документа.

  Члены Ассоциации, после настройки своих компьютеров (это будет описано ниже), могут обмениваться письмами без опасения фальсификаций (никто не сможет выступать от их лица). Это позволяет узнавать коллективное мнение членов Ассоциации, когда любой ее член может удостоверится в том, каково мнение того или иного ее члена.

  Для проведения такого онлайнового опроса мнения членов Ассоциации по тем или иным вопросам каждый член Ассоциации, высказывая свое мнение, подписывает письмо и высылает его "веером" остальным членам Ассоциации так, что в конечном итоге каждый имеет ответы всех остальных с их подписями.
  1.2. Конфиденциальность данных

  Помимо того, что подпись подтверждает авторство документа, она позволяет скрыть содержание письма от посторонних глаз. Для этого, при отправке письма из Outlook Express нажмите кнопку ШИФРОВАНИЕ СООБЩЕНИЯ.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system