Labākā atbilde
-
4 0
mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g
vismaz 2 - lai katram bērnam ir vismaz viens īsts draugs, kas vienmēr (nu gandrīz vienmēr) būs līdzās

Atbildes
-
1 0
Ruuuta 6 (7529)4856 18 g
Jābūt vairākiem,nu man liekas, tad bērns nejūtas vientuļš, arī kad izaug ir kāds tuvs un mīļš cilvēx kaut kur pasaulē, kam Tu nekad nebūsi vienaldzīgs + vēl iemācies dalīties ar otru, rēķināties ar otru, nekļūsi egoistisks, izlutināts utt... es negribētu būt vienīgais bērns ģimenē...

-
0 0
zverja (41) 5 (4322)1211 18 g
jā, lai vecākiem kāds no bērniem būtu mājās, vai jaunākais, kas vēl pēdējais mācās skolā, vai vecākais, kas jau ir sagādājis mazbērnu :)

-

-
0 0
drklvbmw 5 (4126)1212 18 g
jā, lai jautrāk gan bērniem, gan vecāki tik ātri nepazaudē bērnu ko auklēt..

-

-
0 0
Sincha813 7 (22241)3512 18 g
Tas protams,ka nav obligāti..
Tas atkarīgs no pašas ģimenes, precīzāk vecāku vēlmēm..
Cik bērniņus grib, tik ieņem ......
un protams, cik spēj uzturēt, izaudzināt, mīlēt un lolot!!!
beet tomēr vienam Man šķiet skumji, garlaicīgi, izaug egoists, utt..utt....beet tas jau kā kuram/kā kurš..
-

-
0 0
meicha (37) 6 (7638)3519 18 g
Nju es esmu vienīgā ģimenē..unj nebūt neesmu egoiste vai iedomīga, māku arī dalīties.. Viss īstenībā jau atkarīgs no audzināšanas.
Bet nju domāju ka vsm 2 vajadzētu būt. Vienam patiešām mēdz būt garlaicīgi..
-

-

