Labākā atbilde

    1.  1 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Jā, savu mūža mīlestību...

Atbildes

    1.  1 0

    spaikers_ 7 (56252)412103 17 g  

    ir-kas,tas paliks manī

    P.S.piedot war wisu bet aizmirst neko

    1.  1 0

    miiceniite (36) 6 (6011)2521 17 g  

    jaa tewi un sawu kaki

    1.  0 0

    Vilcene (36) 4 (2114)929 17 g  

    Jā, daudz tādu..:(

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    ir gan... :)))
    xe,xe :D

    1.  0 0

    houseworx (37) 6 (19904)3863 17 g  

    yeah domaju gan kad, dazhi ir tadi, un domaju bus veel tadu daudz...

    1.  0 0

    kirsiiic 3 (862)25 17 g  

    savu klavieru skolotaaju......vinja bija super jauka un izpaliidziiga un mees biezhi vien stundu vietaa dzeram teeju un vinja cienaja mani ar shokolaadi, un runaajaam , runaajaam....vinja ne tikai man iemaacija klavieru taustinju makslu, bet arii daudz daudz dziives gudriibu, kaut pati veel nav ne pusmuuzhaa :)

    1.  0 0

    Fuskis 6 (5058)427 17 g  

    Noteikti.. Un pat ne paris, bet loti daudz...

    1.  0 0

    wvicha 6 (8740)239 17 g  

    Jā, diemžēl ir.  
    Un vispār neiespējami kādu aizmirst, lai gan dažus tiešām gribētos.

    1.  0 0

    madeira93 6 (13106)2627 17 g  

    jaa protams.. tas manas tuvaakas duudas un veel dazhi cilveecinji ;)

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    daudz shaadu cilveeku, kas ar savu buutiibu nekad neizdzeesiisies no manas atminjas.

    1.  0 0

    Perfekta 6 (7385)228 17 g  

    protams ka ir.
    un vēlos tos atcerēties.kā arī ceru ka viņi neaizmirsīs mani

    1.  0 0

    Gunjs (36) 5 (4891)540 17 g  

    jaa... (tagad lasu paskaidrojumu) :D
    jaa ir viena... bet visdrīzāk mēgināšu izdzēst to no prāta ;)

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    ne.. labs sitiens pa galvu.. un nav tadas lietas kas paliks.. vienigi tuksa amneezija [netaisos minet nakotni.. tapec labak nesolu ka kadu atceresos.. vel pa seju dabusu ja neatceresos]

    1.  0 0

    x000x01 6 (11876)2528 17 g  

    Jā, tuvus cilvēkus.

    1.  0 0

    Ulisita (31) 6 (9412)31251 17 g  

    hmm, laikam, ka jaa....
    tie noteikti ir mani klasesbiedri un mana labaakaa draudzene, un viens dzeks  

    1.  0 0

    diancix 4 (1285)25 17 g  

    Jā viens ir

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 17 g  

    Draugi. Iepriekšējie dzīvnieciņi.

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439314 17 g  

    jā - puisis ar kuru bija pirmā reize - to vnk nevar aizmirst!

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 17 g  

    muzigi muzos tevi  



    bet ja nopietni savu veco anglu val.skolotaju kura vairs nav starp mums.....
    kura bija ari mana kaiminiene darza maja  
    un protams puisi ar ko bija pirma reize

    1.  0 0

    christy 7 (20416)4976 17 g  

    Savu mincīti.

    1.  0 0

    LadyMe 6 (11341)2212 17 g  

    jā, bija kāds cilvēks, kurš jau vairs nav te.. neesmu aizmirsusi, neskatoties uz to, ka viņš no dzīves aizgāja, kad man bija kādi 10 gadi.. vienmēr atcerēšos..

    1.  0 0

    orhideja18 (35) 3 (660)17 17 g  

    Tos,kurus mīlu un kuri mīl mani.lielākā vērtība

    1.  0 0

    shii_dejanka 4 (1388)26 17 g  

    man ir

    1.  0 0

    Banis 7 (23375)432110 17 g  

    ir, ir.. :P labi ka atgādināji.. :)

    1.  0 0

    Keith (37) 6 (14021)31146 17 g  

    Atmiņas nevar aizmirst.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system