Labākā atbilde

    1.  2 0

    DiiDii 7 (31461)31861 18 g  

    Tev kā vīrietim es ieteiktu pamēģināt kļūt par mūķeni!

Atbildes

    1.  1 0

    Reperiite (37) 6 (9762)4947 18 g  

    gribētu pamēģināt:) tas priekš manis varētu būt kaut kas ekstrēms:D

    1.  1 0

    Kruzo 6 (8753)3764 18 g  

    Visi grēki tiktu piedoti  

    1.  0 0

    despot_reality (36) 5 (3255)1310 18 g  

    nau verts !

    1.  0 0

    Banis 7 (23375)432110 18 g  

    Kas kuram tuvāk

    1.  0 0

    saldumins15 (34) 4 (1984)1922 18 g  

    ja tici dievam ļoti stipri tad ir..

    1.  0 0

    anis (37) 4 (2122)313 18 g  

    Noteikti, ja tas ir aicinājums un piemīt spēcīga ticība Viņam.

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 18 g  

    ja esi miiciits galvaa un/vai nenormaali viilies normaalaa dziivee.. tad jau dazhi iet uz turieni, bet es labaak dotos cietumaa, nekaa klosterii>.<

    1.  0 0

    Ruuuta 6 (7529)4856 18 g  

    ja tas ir Tavs aicinājums, tad kādēļ gan ne, manuprāt tas nav nekas slikts, vai kas tāds par ko ierēkt, patiesībā manuprāt ir jābūt ļoti spēcīgai un garīgai personībai, lai spertu tik pārdrošu un drosmīgu soli. Mana draudzene saka, ka tā drīzāk ir Dieva žēlastība- kļūt mūkam vai mūķenei... Ja godīgi, tad man pašai galvā ne reizi ir pavīdējusi šāda doma, ne jau tādēļ ka visa mana dzīve būtu baigais pīīīīī, bet tādēļ, ka tieši šādā veidā būtu visreālāk palīdzēt tiem, kam patiešām to vajag- proti, ar darbiem, nevis tukšiem vārdiem, tikai līdz šim mani baidījis ir tas, ka esmu pārāk karstasinīga un temperamentīga būtne, tādēļ no manis drīzāk sanāktu profesionāls "uzvaržacīmkāpējs", nevis atbalsts...  Tā ka man šajā ziņā vēl krietni jāpaaugas...  

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system