Labākā atbilde

    1.  3 0

    Riizija 5 (2620)39 18 g  

    Jā, tā bija...es dzīvoju cita dzīvi...man neļāva dzīvot savu dzīvi...Man tas piegriezās...sacēlos...notika milžu cīņas..:) Sapratu,ka nav vērts cīnīties....pateicu... Good bye!!!

Atbildes

    1.  1 0

    agneseTev (54) 7 (33013)4522 18 g  

    Nē, nepieļauju to.

    1.  1 0

    Sheyliina 7 (38652)419185 18 g  

    Ir viens cilveks kursh savu dzivi megina dzivot tapat ka es savejo, bet problēmas deļ tā rodas viņam ne man. Stulbi, ka megina ta kopēt.. palaiž garam pat savu dzīvi un visas citas iespējas. :)

    Ari ar pamacishanu nodarbojas, bet es nenemu vera un mani ipashi neuztrauc ja pievilu vina ceribas. :)

    1.  1 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    Jā. 3 gadus kāds cilvēks centās mani mācīt dzīvot tā kā gribēja viņš. neizdevās... panāca tik pretējo efektu :)

    1.  1 0

    Likona (47) 6 (6781)2413 18 g  

    Jaa, ir kaads kursh doma, ka var nodziivot manu dziivi un zin kaa man buutu pareizi jaadziivo... es to netaisos pieljaut.

    1.  0 0

    ciruls 5 (4818)11044 18 g  

    ja

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 18 g  

    nee, parasti vnk mani visi pabiida, bet neviens nekad tajaa neiejauksies :)

    1.  0 0

    spaikers_ 7 (56252)412103 18 g  

    naw bijis-a kā tas ir?

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system