Labākā atbilde

    1.  2 0

    KEPKE (41) 7 (39830)427245 18 g  

    Nav svarīgi ko tu gatavo, svarīgi ir kā tu pagatavoto pasniedz. Vizuālais aspekts var padarīt arī negaršīgu ēdienu par garšīgu, bet garšīgu bez normāla dekora ir tas pats kas pelmeņi bez krējuma

Atbildes

    1.  1 0

    mmmmmaza 5 (3140)139 18 g  

    labi un garšīgi visbiežāk iet kopsolī....

    1.  0 0

    Zebieksteee 5 (2520)414 18 g  

    Es domāju, ka jāaa....

    1.  0 0

    Brunsbrinums 4 (1471)210 18 g  

    NU šeit es domāju, ka mamma teiks, ka tu labi gatavo, ja virtuve būs uzkopta trauki veseli un nomazgāti, bet par garšīgu viņa tavu paiku diez vai nosauks ;)

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3418 18 g  

    labi pagatavots eediens, diezvai garshos dranjkjiigi.

    1.  0 0

    nahNiku (38) 6 (9179)2517 18 g  

    ne vienmēr :)

    1.  0 0

    likky666 7 (27714)31026 18 g  

    nu es domāju, ka jā. tam jābūt saistītam.

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Ja cilvēks labi gatavo, tātad viņš gatavo garšīgi.

    1.  0 0

    Sincha813 7 (22241)3512 18 g  

    A, kā savādāk...
    Gatavoju ideāli..Un garšo ļooooti labi..
    visiem ....

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 18 g  

    daaaa..

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 18 g  

    nu bet protams kaa var labi gatavots ēdiens būt negaršīgs??

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439312 18 g  

    diez vai - mani labak nelaist tuvumā piītij!

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    lielākoties jā

    1.  0 0

    norinja 6 (7167)1311 18 g  

    ja tas ir tas pats

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system