Atbildes

  1.  0 0

  busjkina (38) 6 (5468)126 15 g  

  Nu gan ja gan ne! tas atkarigs no iemesla kapec tas ta noticis!/..

  1.  0 0

  rozish (37) 2 (335)4 15 g  

  tass viss atkariigs tik no tevis un juusu attieciibaam...

  1.  0 0

  mawa 1 (179)14 15 g  

  tas ir atkarīgs no tevis paša vai tu spēsi to izdarī.''Ja ļoti mīli tad piedod!''Bet tas jau ir tikai tāds teiciens.

  1.  0 0

  mierafobs (34) 3 (535)13 15 g  

  kaa Tu zini, ka tieshaam piekraapa? Blakaam staaveeji? Bet ja droshi zini, tad ir sliktaak. Un vai tas ir pirmoreiz? Ja nee, tad nav veerts...

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 15 g  

  Kāda jēga dzīvot vai draudzēties ar tādu krāpēju.? Ja esi ilgi nodzīvojis laulībā un Jums ir palieli bērni, tad varētu iet runa par piedošanu vai nē. Piedot un dzīvot ar gruzdošu sirdi ir pavisam nelāgi.

  1.  0 0

  gardners (72) 6 (15706)3414 15 g  

  Es nepiedotu.

  1.  0 0

  sweet69i 5 (2705)1310 15 g  

  akariiba ar ko un kaadaa situacija.....

  1.  0 0

  viizija 4 (1651)38 15 g  

  vari nemeeginaat...taapat nespeesi..

  1.  0 0

  spaikers_ 7 (56252)41057 15 g  

  piedot jau var visu bet vai aizmirst-domāju ka ne

  1.  0 0

  vijolite24 (62) 6 (7958)239 15 g  

  ja mīli šo sievieti,tad tu vinai piedosi

  1.  0 0

  Regis (57) 5 (3834)125 15 g  

  Tas ir tikai Tevis paša ziņā. Nevajag gausties - tādi vīrieši izskatās nožēlojami.

Līdzīgie jautājumi

 • vai spēj sev piedot visu?
  piedot speeju, jautaajums vai speeju aizmirst...
 • Kā piedot pašai sew?
  Tas ir atkarībā no morālajām vērtībām. Taču stipra sieviete spēs sev piedot, un ja kas, izskatāties diezgan stipra, lai sev piedotu!
 • Vai Tu spēj piedot krāpšanu?
  Spēju, protams. Ar cirvi no pakaļas neskraidu. A ko!?   , man jau no tā gaļas gabals nenokrita (ja vien sifilisu neatnesa mājās, pie tā jau gan it kā ši vārdu spēle kļūstot par realitāti   ).
  Jautājums cits - bet ko tālāk!? TĀLĀK KO!? Tieši tā - esmu džentlmenis - durvis atveru. Ja ir grūši slieksnim pāŗi tikt, varu iedot arī "impulsu" pa tam paredzētu/amortizējošu vietu! :D  Vienreiz nodrāzusies/-ies pa kreisi meklēsies arī vēlāk. Tā jau maucības pa papilnam, varbūt pietiek...  
  Jēdziens "piedot" -katrs jau saprot drusku savādāk. Ja šajā gadījumā piedot ir arī aizmirst, nākt ar smaidu, nēsāt uz rokām, mīļa buča no rīta UN NO SIRDS... nu nez, vai tā sanāks. Domāju, tur jābūt vai nu galīgai lupatai vai 100% lobotomijai (tjipa, kad cilvim nospiež pogu "reset") :D ). Cits variants, kad novilkti daudzi gadi, ir laulība, viens otram piegriezušies, bēri saražoti, īpašumos kopējais naudiņš un spēki sagāzti, un cilvis jau it kā pie tās sugas piederot, kas pēc cik tur gadiem gatavs "sabīdīt čurājamos" ar nākamo partneri, kaut, iespējams, šis apgalvojums velk vairāk uz tik veiksmīgi 3.reiha laikā iesākto Margaretas Songer "sex revolušn" :).
  Īsāk - dzīve sarežģīta lieta. Mums, cilvēkiem. Kā gribētos nesarežģīt vienkāršas lietas, bet kā nesanāk, tā nesanāk. :D
 • Ko Tev nozīmē piedot?
  ēē, nu, diezgan svarīga lieta - par laimi, esmu to daudz maz iemācījusies, visi mēs esam tikai cilvēki, bet protams, viss ir atkarīgs no situācijas. Pāridarījumus, manuprāt, vieglāk ir piedot svešiniekam, jo tas Tev neko nenozīmē, tomēr, ja Tevi sāpina Tev tuvs cilvēks, loģiski, ka tas ir grūtāk.
 • kas ir piedot???
  Tas ir ceļš uz sirdsmieru, optimismu, laimes neviltotu izjūtu un arīdzan veselību.
  Piedodot ir jāsaskata tas, kāpēc piedod, jo citādi rezultāta nebūs. Piedot ir grūti tad, ja tu redzi tikai citu pāridarījumus un jūties tā, it kā tu būtu nabaga moceklis un visa pārējā pasaule tev nemitīgi darītu pāri. Un tā mēs visi bieži jūtamies. Toties dziļāk analizējot sevi, saprotam, ka arī mēs esam citiem darījuši pāri. Tad dažkārt nāk apjauta, ka noteikti jāpiedod un ka piedošana citiem ir kaut kas niecīgs salīdzinājumā ar to, ko esam parādā cilvēkiem.
 • Jūs zināt, kā jūs piedot?
  Ne vienmēr, bet gadās.
 • Vai jums ir viegli piedot?
  Piedot varu atri un vienkarshi, bet aizmirst.. nekad.. Man ir parak laba atmina, kura visi pari darijumi iespiezas, loti dzili..
 • ir kas tads ko tu sev nevari piedot?
  Ir... Var jau būt, ka pienāks reiz diena un spēšu sev piedot, bet tagad... Tagad sevi nedaudz pat nīstu pa tādu gājienu!
 • Vai miilot var piedot visu?
  līdz brīdim, kad jau visa ir par daudz, kad vairs nespēj sevī atrast spēku piedot... un pie tam - visu ko piedod, vnm patur prātā un atcerās, un paliek grūtāk piedot...


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system