Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • jauka atvasara!! vai ne! =]
  Izskrēju pusstundu atpakaļ caur mežu. NO COMMENT! Spainis ar sēnēm, superīgs gaiss. Liekas , pat koki, visa daba kaifā pamirusi . Uzgāju fantastisku lauku ar brūklenēm - žēl, ka neieredzu ogu lasīšanu. :(  Tiešām - neaprakstāmi jauki.
 • Ko meitenei nevajadzetu slept no sava puisha???
  Slēpt jau nu neko nevajadzētu...ja jautā;)
  ja nejautā, labāk lieki nemuldēties.
 • vai latvija nevajadzetu atjaunot navessodu?
  es arī uzskatu ka nāvesodu vajadzetu jo tas recedivistiem un slepkavam liktu  aizdomaties par smagu noziegumu izdarisanu
 • Kur vajadzetu un kur nevajadzetu pielietot izteli?
  rakstniekam jau bez izteeles neiztikt..bet labaak neizmantot kaljot kaadus ljaunus atriebiibas plaanus (varbuut tikai mazdruscinj) ;)
 • ko tadu nevajadzetu aizmirst izbrauciena ar teltim?
  mmm plāksterus...... un pašu telti... vai arī ka manā gadijumā ..... 2007.g.....es paņēmu telti uz BBP.. bet konstrukcijas stieples aizmirsu........nu katrā ziņā bija ļoti liels guļammais!!!
 • sveiki vai varetu kads man ietekt kur varetu atrast visu par kazam???
 • Ka tu zinatu, kad esi gatavs preceties?
  Nez... Varētu jau teikt, ka ja vēlies katru rītu pamosties šim cilvēkam blakus, uzskatīt viņu par savas dzīves neatņemamu sastāvdaļu, redzēt viņu kā savau bērnu tēvu, pieņmet viņa uzvārdu un apvienot savu ģimeni ar viņa ģimeni, tad var precēties. Bet ja tā labi padomā, tad priekš tā visa, ko nosaucu, nemaz nevajag precēties - pietiek vienkārši ar kopdzīvi, atkrīt lieka papīru ķēpāšana, un, nedod Dievs, vēl šķiršanās process un mantas dalīšana!
 • Kad bija pedeja reize, kad jus smejaties par kaut ko tadu par ko nevajadzetu smieties?
  Pēdējo reizi es neatceros, par ko tas bija, bet atceros, ka nevajadzēja smieties..

  Man ar bija smieklīgs atgadījums sabiedriskajā transportā.. Man pretī sēdēja māte ar meitiņu, kurai bija kādi 4 vai 5 gadi. Tā meitenīte visu ceļu runāja visādas gudrības, ka visu ceļu tupi smīnēju. Vienā pieturā iekāpa viens vīrietis, nu tā no viņa nesa pēc urīna, ka gribēju jau kāpt ārā no autobusa. Bet tā mazā meitenīte visu laiku uz viņu skatījās un kaut ko mammai komentēja, viņa visu laiku tikai runāja un runāja. Tad meitenīte pavērsa skatienu pret viņu un teica: "Kā jums nav kauna?!" Un vēl kaut ko sacīja, taču māte teica, ka tas neesot pieklājīgi. Viss autobusa priekšgals vnk smējās. Pēc pāris pieturām vīrietis izkāpa sev vajadzīgajā pieturā. Meitenīte sēdēja, tad piecēlās un aizgāja līdz šoferim un turpināja savu sašutušo sarunu: "Kā viņam nav kauna... tā smirdēja..". Nu bez smiekliem te nevarēja.. Meitenīte varētu iet par aktrisi..
 • hmm preceties vai nepreceties tads ir mans jaut???
  Ja miili - Jaa
  Ja nemiili -Nee
  Kas tur gruuts???
  Es precejos un cilveku nemiileju
  bet tagad redzedama ka vins gatavs prieks manis dariit visu
  nespeju buut pret cilveku vienaldziiga
 • Kada jega preceties,ja pec 4 menesiem izskiras?
  Ja mēs zinātu, kur kritīsim, tad paliktu apakšā spilventiņu.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system