Labākā atbilde

  1.  2 0

  likky666 7 (27714)3917 8 g  

  var būt mugurkauls, var būt muguras smadzenes, var būt galvas smadzenes, var būt perifērais nervs...

Atbildes

  1.  1 0

  Odium77 7 (43716)3413 8 g  

  To tev ārsts pateiks. Pastāv iespēja ka ar muguras lejas daļu problas, bet var būt arī kas cits.
  Neesmu ārsts, bet apskatīties varu, der tikai ginekoloģijas sakarā  

  1.  0 0

  predator1989 7 (22479)4940 8 g  

  Nu zini,ja tev būtu izsteikta problēma tur ja.
  Tad tev ne tikai atņemtos kāju pirkstiņi,bet visa kāja atņemtos.
  nu tur visdrīzāk jāskaās smalkāk ir,jo tā ātros vilcienos jau nevar noteikt no kuras vietas un kur ir vaina.

  1.  0 0

  Ciepanick (42) 6 (14053)3319 8 g  

  Tur var būt daudz kas.arī asinis var nepietiekami ieplūst kājā.....Labāk līdz dakterim aiziet.lai neielaižas.

  1.  0 0

  Rigas puika (31) 6 (13188)52192 8 g  

  Var būt vnk slikta asins cirkulācija, nervu problēmas, bet spriest grūti vai mugurkalus, tur jāskatās pēc pārbaudēm pie ārsta.

Līdzīgie jautājumi

 • Kāpēc gan mēs gaidām kad mūs kāds vērtēs pēc savas mērauklas un neturam savu mugurkaulu un raksturu (replika Ramomai)?
  Lai balstītu mugurkaulu jābūt pamatam. Bez ieaudzinātas disciplīnas un pareizas attieksmes pret dzīvi un apkārt esošajiem, tas mugurkauls var būt cietāks par tēraudu, bet apkārt esošajos sūdos tāpat noslīks.
  Tāpēc prātīgāk ir no sūdiem turēties pa gabalu un ļaut mīkstajiem mugurkauliem tajos plunčāties
 • Vai cilvēks ar morāli, mugurkaulu/raksturu un vēlmi dzīvot "pareizi" (godīgi/uzticīgi/tiecoties uz labāko) mūsdienās vispār ir modē?
  Vēlme jau ir daudziem, bet pašvaki ar to mugurkaulu.. sūri, grūši gadsimtos locīto un slānīto "asaku". :D Mums jau tas zalktītis svēts dzīvnieciņš - lokans un gudris....
  Bet ja pa nopietno - JĀ! Man apkārt daudz tādu pazīstamu cilvēku, ģimeņu. Vienīgais - nav īpaši POPULĀRI masu medijos. Bet viņiem uz to dziļi... Un galvenais, ka tādi cilvēki ir Latvijā  -ir, bija un būs - bet tas, kas "modē", drīzāk TOPĀ (dienaszagļi/kampēji, nodevēji -tāda draza vienmēr ir bijusi un būs - bez tiem nepastāv neviena sabiedrība, tikai.. klausoties vienu gudru cilvēku, mums tas īpatsvara % drusku nedabīgs nez kāpēc).
 • Vai skūšanās no rītiem jums ir problēma ?
  nemot vera ka no ritiem men ir problematiski piecelties tad laikam ja es butu virietis skusanas rita agruma man butu apgrutinosa un problematiska
 • Problēmas ar pēdām (sk.iekš)
  Varbūt Tev derēs arī šis komentārs. Tātad, kājas pastiprināti svīst un nelabi ož cilvēkiem ar kaut kādu plaušu vainu: tuberkuloze slēptā formā (nenobīsties, vienkārši pārbaudi plaušas rentgenā!), vai citām iekšķīgām kaitēm. Ne vienmēr vaina meklējama kājās un sēnītēs. Tici man, esmu tam izgājis cauri un runāju no savas pieredzes. Izdziedināju plaušas, un tagad jau desmitiem gadu nezinu, kas ir pastiprināta kāju svīšana.
 • Kādas jums ir problēmas?
  nobastoju skolu
  nav rakstiiti kontrikji
  sastriideejos ar miiljoto
  liekais svars
  un par maza naudas
  nav darba respektiivi :)) ko veel???
 • Vai Tev ir problēmas ar rutīnu?
  mmm ja ir problēmas ar rutīnu!!!!
 • Šī problēma, kādēļ?
  Kāpēc šis jaukais, tehnoloģiskais labums Tavā PC, pati jau atbildēji, malacis, ka atzīsti (99% paši savelk, apstiprina visādus s... , la pēc tam uzņemtu varonīgu cīņu ar tiem).
  Ar Shift salīdzinoši maz komandu tiek izsauktas Windows vidē, kā arī dažādās tīmekļa pārlūkprogrammās, parasti priekšā ir CTRL ((CTRL+G (F) visbiežāk izmantojas meklēšanas plaukta izsaukšanai (neGoogles). Problēmas (tjūninga) atsaukšanai būtu neslikti zināt OS un  interneta pārlūkprogrammu. Vai varbūt tas strādā kādā dokumentu redaktorā vai citā programmā!? (un tad attiecīgi varu paeksperimentēt un mēgināt praktiski rast risinājmu Tavai problēmai)
  Dodies uz attiecīgas programmas hot keys iestatījumiem, ja tā ir vispārēji visai OS, tad attiecīgi uz tās tastaūras iestaījumiem.
  Sorry, nav pieredzes.
 • problēma
  ...hmm tin lentu atpakal dari visu ko izdariji lidz sim tikai uz atpakalu...:) rezultatam jabut pozitivam...
 • karoč problēma .. ???
  Nu bet ne jau visu mūžu te dornēs visi.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system