Labākā atbilde

    1.  0 0

    Ulisita (31) 6 (9412)31250 16 g  

    emm, nekad nebiju iedomājusies, ka iepazīšos un kontaktēšos ar puisi, kuru ievēroju vairāk kā pirms gada... nekad nebiju iedomājusies, ka tik ātri kļūšu par tanti.. nekad nebūtu iedomājusies, ka mana dzīve būs izvērtusies tāda kāda tā tagad ir.. lai gan agrāk nespēju to visu iedomāties, tas viss notika ar  mani tik pašsaprotami  

Atbildes

    1.  1 0

    legionars78 (48) 6 (16132)3547 16 g  

    kad es nokljuushu katru gadu kaadaa karstaa punktaa uz pasaules

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 16 g  

    jā,kad mazs puika dzirdēju par narkotikām,nekad nedomāju,ka pašam iepatiksies

    1.  0 0

    BALTAZARS (36) 2 (279)3 16 g  

    mjaaaa vakardienas gluki no zales:D
      nekad nebiju iedomajies ka var but tik tizli un nenormali riebigi:D

    1.  0 0

    golddd 1 (116)1 16 g  

    jā,ļoti daudz dažādas lietas,man ir bijis puisis no Ēģiptes,un tad vēl esmu diennakti sēdējusi cietumā,un aizvakar man nozaga telefonu,un vispār ir daudz dažādu lietu,vinnēju loterijā naudu utt.

    1.  0 0

    hendue 4 (1005)310 16 g  

    Ir bijis, bet tas nav tā izstāstāms..  

    1.  0 0

    smile93 (33) 4 (2392)210 16 g  

    njaaa ir ir bijushas tadas lietas kuras negaidiiju lai tadas buutu.. bet diemzheel tas ir slikta zinjaa ;)

    1.  0 0

    BOFI (36) 5 (4428)1314 16 g  

    jā, kas mans vīrietis būs tieši VIŅŠ  

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 16 g  

    ir
    bet domaju ka tie ir vaira tadi nenozimigi sikumi :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system