Atbildes

    1.  1 0

    Smilshu_pele 4 (1555)416 19 g  

    nu nē tak!!! nu pasaulē vēl ir daudz citas labas atslēgas... :D bet ja nopietnāk, tad var atslēgt ar labiem vārdiem, uzticību, patiesumu un smaidu... :)

    1.  0 0

    deathly 4 (1735)28 19 g  

    Tik tiešām nereti gadās ...

    1.  0 0

    samanta-lin 3 (672)16 19 g  

    nē............
    gajag lielu seifa atslēgu :)))))))

    1.  0 0

    sirsninja23 (42) 6 (9161)2322 19 g  

    man nee.....

    1.  0 0

    mikjiite (38) 3 (650)39 19 g  

    nu gan tu pļāpā.. :P

    1.  0 0

    bingoo 4 (2000)311 19 g  

    Nu nē tač, ar lielo piekaramo un stelatslēgu arī var:)

    1.  0 0

    Aljaziras 6 (17011)4856 19 g  

    Nevajag jaukt visu vienā putrā.. tā nav! Tu tagad runā par pērkamām meitenēm.. Pat, ja nopirksi tādu meiteni - kā minēts jaut. nenozīmē, ka tiksi pie viņas sirds.

    1.  0 0

    GUTZ 3 (926)47 19 g  

    es gan labaak sleedzu ar ko citu. t.i atsleedzu.

    tici man, labaaks/iedarbiigaaks par mazo metaala niecinju.

    1.  0 0

    skaya18 4 (1031)210 19 g  

    nju diezvai vizamaz mani nee...

    1.  0 0

    afro_diite 4 (1668)36 19 g  

    galigi garam.....

    1.  0 0

    giena (55) 3 (807)28 19 g  

    tev tadas trapijushas?

    1.  0 0

    raspberry 4 (1990)412 19 g  

    nu ne tak kadel tev tadas aplamas domas

    1.  0 0

    gardners (76) 6 (15706)3424 19 g  

    Nepieredzējušu meiteņu sirdis - var.!

    1.  0 0

    Nika37 3 (639)15 19 g  

    Vai tad nav labi,ja Tev ir universālā atslēga-visām viena?

    1.  0 0

    agapimuu 6 (18082)31056 19 g  

    vai vel ir tadas meitenes vispar???

    1.  0 0

    vijolite24 (66) 6 (7958)2310 19 g  

    tu jau pats saproti ka zirgu navar iedarbināt ar atslēgu.

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 19 g  

    mana sirds ju taa visu liku staav valjaa...:D bet kaads visu laiku dezhuuree pie vaartinjiem...
    kaada gan izskatiitos mana atsleega???
    man shkjiet ka taa buutu viita no efejam, rakstiita smalkiem ziedinjiem... un ieguldiitiem daudz miiljiem vaardinjiem...:)*

    1.  0 0

    kapecic (41) 5 (3314)1414 19 g  

    Nē. Bet ja tā padomā, tad auto daudzu meiteņu acīs ir pluss. Tas nozīmē, ka puisim, pirmkārt, ir naudiņa, jo benzīns nebūt nav nekāds lētais tagad (ja vien auto nav uz gāzes). Otrkārt, puisis var ar viņu satikties, aizvest jebkur un jebkurā diennakts laikā. Nav tāda šķēršļa kā sabiedriskais transports, tā nekursēšana

    1.  0 0

    viva777 (55) 4 (1443)27 19 g  

    nē!!! ar mīlestību un patiesām jūtām...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system