Labākā atbilde

  1.  4 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 4 g  

  Ja ļoti gribēsi, tiksi galā. Smēķēšana - Tabex  , bet Tev tik tiešām jābūt nopietni noskaņotam uz atmešanu. Azartspēles - te vajadzīgs raksturs, protams. Ja māki spēlēt, laicīgi sabremzēties, priekš kam atmest!? - 90% taču kādā brīdī uzrāda vairāk nekā ieliki! Ā, esi viens no plašās... saimes, kam cerība, ka vienā uzgriezienā atgūsi visu pairsto! Nja... nu tad neko...   Te veselīgi nesapņot.  
  Kāda veida atkarība Tev ir!? - tīri finansiālā/parādu vai tā "riktīgā" - nu tjipa ja uzgriežas laimests, visas tās ..nais sound & colors ļurļi ļurļi     un actiņas lielas un mutit ir vaļa un to, ka pirms tam mīnusā nospaidelēji pussimtu (tur jau tas sounds tāds... neuzbāzīgs)pirms PACĒLI 50 SAŅUS..   bet vai tu traks - tas ļurļi murļi tak dvēseli veldzē   .
  Met nu mieru..
  Nu par seksu gan nepateikšu - ar to neesmu mēģinājis tikt galā, par ļaunumu neuzskatu.. pieredzes nav, šajā jomā neko ieteikt nemācēšu.
  Vai jūtos atkarīgs es... jā, protams -  makškerēšana, dzelži, moči, Daba, stihija, adrenalīns, Sieviete...   , kaut kas labs/interesants no kulinārijas, dzērieniem , jauku cilvēku kompānija, Roberta Nakkas skola utt utjp..  

Atbildes

  1.  3 0

  Rigas puika (27) 6 (13485)51034 4 g  

  Seksa? Garām! To tak var, galēji- IR taču rokas ceru saprati.
  Cigarešu? Hmm, ja pats zinātu, nemelošu, šad tad ar uzvelku dūmu.
  Azartspēļu? Nuu vecīt, tas tak galīgi jau, automāti IR saprogrāmmēti  iemet  1Ls izvelc 5, notrallē 10, NAV iespēju apmānīt, pamēģini kafijas-automātu

  Nē, nu labi, pasmags jautājums, labāk to visu nokārto attiecīgie speciālisti, ne tiešsaites. Ar to jāsāk...

  1.  3 0

  Tautu-meita (27) 6 (13308)821 4 g  

  Savu draugu es motivēju atmest šīs visas nosauktās atkarības, uzstādot mērķi, dēļ kā cīnīties - dēļ mūsu turpmākās kopdzīves. Un zini, viņš ir mainījies.  
  Par smēķēšanu/zālīti - pati nelietoju un negribu, lai viņš to dara; tas bojā veselību un naudas maku.
  Par azartspēlēm - ierosināju naudu iztērēt lietderīgā, kopīgā pasākumā.
  Par seksu - neuzskatu to par atkarību, kas jāaizliedz.
  Karoč, tev vajadzīgs stiprs raksturs un atbalsts no sabiedrības, kurā dzīvo, vai saruna ar dziednieci Elejas Veroniku.

  1.  2 0

  likky666 7 (28287)3816 4 g  

  Nē, es atkarīga nejūtos. Esmu brīva un laimīga.
  Kā tev palīdzēt? Jau tava vēlme vien ir pirmais solis.
  Lai tiktu vaļā no azartspēļu atkarības, centies izvairīties no spēļu klubiem. Tur tev vajadzīgs draugu, radu atbalsts. palūdz viņiem palīdzību. Sameklē kaut ko citu interesantāku un lietderīgāku ar ko to aizstāt.

  Smēķēšana ir viena nejauka atkarība. tev vispirms jāizprot, kāpēc Tu vispār smēķē? Ko Tev tas dod? Vai tā Tevi nomierina? Nedomāju gan, drīzāk Tu esi smēķēšanas vergs, izsmēķējot vienu cigareti Tu zemapziņā jau domā par nākamo, kas tā par nomierināšanos, ja tev visu laiku jābaro savs nikotīna monstrs? Var mēģināt lietot tos nikotīna plāksterus un košļāt košļenes, bet ja Tu nesapratīsi to, cik pretīga ir smēķēšana, būs grūti. Izvēlies datumu un kopš tā brīža vairs nesmēķē. Izbaudi brīvību.  Te atkal varētu palīdzēt draugi un radi. Jā, atkarības ir viena pretīgs padarīšana. Ceru, ka tev būs spēks ar tām cīnīties.
  Sekss... tev ir tāda atkarība, ka esi gatavs likties gultā jebkurā brīdī ar jebkuru sievieti? no vienas puses varu teikt- priecājies par savu potenci jo ar gadiem tai ir risks mazināties. Ja tomēr tas traucē, atrodi kādu nodarbi, kas tev varētu novērst domas no seksa...

  1.  1 0

  predator1989 7 (23246)4729 4 g  

  nu tev būs jāiet pie psihologa
  tas tev izstāstīs lietas būtību  

  1.  1 0

  Sarma 6 (7912)226 4 g  

  Interesants jautājums sadaļai AUTO,MOTO.
  Atbildu godīgi,-no atkarības SEKSS AUTO esmu atbrīvojusies.
  Par cigaretēm un azartspēlēm vēl domāju.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system